інформація про водогосподарську обстановку за липень місяць 2017р

  • Друк

Інформація про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження на території зони діяльності Жидачівського УВГ за липень місяць 2017 року

      1. Метеорологічна обстановка

    В метеорологічному відношенні липень місяць виявився жарким з сонячною, інколи хмарною з проясненням погодою.  Короткочасні опади у вигляді дощу спостерігалися рідко, в окремі дні грози та сильні дощі зливового характеру, інколи зранку відмічались тумани. Вітер переважав помірний, в окремі дні сильні пориви вітру. Температура повітря вдень була  від +18оС до +35оС та вночі від +8оС до +20оС.

      2. Гідрологічна обстановка

    На річках зони обслуговування управління спостерігалось незначне коливання рівнів води при випадінні сильних зливових дощів в окремі дні:

  • 03 – 04 липня 2017р. на річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігався незначний підйом рівнів води на 0,2 – 0,5 м над поточними рівнями .
  • 27 – 28 липня 2017р. на річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігався незначний підйом рівнів води на 0,3 – 0,6 м над поточними рівнями .

 В інші дні місяця рівні води на річках зони обслуговування управління спостерігалися переважно близькими до межені та своїх середньобагаторічних відміток.

      3. Стан і робота гідротехнічних споруд

Меліоративні системи, об’єкти протиповеневого захисту працювали в повсякденному режимі.  Пошкоджень гідротехнічних та протипаводкових споруд на водних об’єктах і міжгосподарських меліоративних системах за звітний період не зареєстровано. Вони перебувають у задовільному стані.

Робота насосних станцій: перекачки води не здійснювали, працювали в повсякденному режимі.

Отиневицьке водосховище експлуатувалось відповідно до “Режиму роботи”.  Санітарний скид у нижній б’єф  забезпечується.

     4. Хід протипаводкових робіт

    Протягом звітного місяця роботи з протипаводкового захисту, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів за КПКВ 2407070  – не виконувались у зв’язку з відсутністю фінансування.

    В зоні діяльності управління проводяться роботи по реалізації заходів, що фінансуються з обласного фонду ОНПС та власних коштів органів місцевого самоврядування,  зокрема:

 - Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного та санітарного режиму річки Тейсарівка та її приток, а також заходи для боротьби з шкідливою дією вод на території Вільховецької сільської ради (с. Вільхівці, с.Туради, с. Іванівці) Жидачівського району Львівської області (капітальний ремонт).  Кошторисна вартість - 1393,206 тис. грн., в тому числі власні кошти Вільховецької сільської ради – 116,206 тис. грн. ;

- Будівництво захисної дамби для захисту території індивідуальної житлової забудови (за територією лікарні) від підтоплення водами  р. Стрий в м. Жидачеві.   Кошторисна вартість - 1231,180 тис. грн., в тому числі власні кошти Жидачівської міської ради – 231,180 тис. грн. ;

 - Першочергові заходи із запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру по захисту від руйнування корінного правого берега  р. Стрий  та підтоплення повеневими водами смт. Гніздичів Жидачівського району Львівської області (Будівництво). Кошторисна вартість - 1200,327 тис. грн., в т. ч. власні кошти Гніздичівської селищної ради – 50,327 тис. грн. ;

      5. Робота Диспетчерської служби управління

    Експлуатаційні служби та підрозділи управління працювали в режимі повсякденної діяльності. Ведеться постійне спостереження (2 рази на добу) за гідрологічною та водогосподарською обстановкою, аналізувалась інформація із відомчих рівневих постів та постів гідрометеослужби.                   

    Щоденно, щотижнево, щомісячно  інформується Аналітично-диспетчерський центр Львівського облводресурсів про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку.

   Надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження на водних об’єктах  зони діяльності  не спостерігалося.   


www.38i.ru