Засідання комісії ТЕБ і НС

 

25 жовтня 2018 року в Миколаївській райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянули питання щодо підготовки господарства Миколаївського району до функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 року та готовності до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій у зимовому періоді, про стан зовнішнього (внутрішнього) протипожежного водопостачання у населених пунктах району та виконанання вимог нормативних документів щодо цього при проведенні капітального будівництва та реконструкції зовнішніх мереж, про виділення пального із резерву матеріально-технічних ресурсів району.

Виступили та доповіли про стан справ з обговорюваних питань завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Богдан Більський, начальник Миколаївського РС ГУ ДСНС у Львівській області Андрій П’ясецький, керівники бюджетних установ, житлово-комунальних підприємств та служб району.

 У роботі комісії взяв участь начальник Миколаївської дільниці Жидачівського управління водного господарства Оприско І.Ю.

З усіх розглянутих прийнято відповідні рішення.

                                                                                                                                                                                                                  25.10.2018 р.