Інформація про водогосподарську обстановку за тиждень з 07.09.2017р. по 13.09.2017р.

  1. В метеорологічному відношенні протягом тижня було хмарно з проясненням, без опадів, помірний вітер. 12 – 13 вересня йшли дощі, місцями сильні дощі, грози. Температура повітря вдень була від +17оС до +26оС та вночі від +12оС до +14оС.
  2. На річках зони обслуговування управління спостерігалися рівні води близькі до меженних.
  3. Хід протипаводкових робіт: В Жидачівському районі виконуються природоохоронні заходи, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, по наступних об’єктах:
  • «Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного та санітарного режиму річки Тейсарівка та її приток, а також заходи для боротьби з шкідливою дією вод на території Вільхівецької с/р (с. Вільхівці, с. Туради, с. Іванівці) Жидачівського району Львівської області (капітальний ремонт)» - кошторисна вартість - 1393,206 тис.грн. (замовник Вільхівецька сільська рада);
  • «Будівництво захисної дамби для захисту території індивідуальної житлової забудови (за територією лікарні) від підтоплення водами р. Стрий в м. Жидачеві» - кошторисна вартість – 1231,180 тис.грн. (замовник Жидачівське міська рада)
  • Заходи із захисту сіл Мельничі, Лютинка Жидачівського району Львівської області від підтоплення повеневими та паводковими водами р. Свіча (капітальний ремонт) - кошторисна вартість – 1480,00 тис. грн.  (замовник Жидачівське УВГ)
  1. Насосні станції перекачки води не здійснювали, працювали в повсякденному режимі.
  2. Меліоративні системи та об’єкти протиповеневого захисту на річках працювали в режимі повсякденної діяльності.
  3. Експлуатаційні служби та підрозділи управління працювали в режимі повсякденної діяльності. Велося постійне спостереження за гідрологічною та водогосподарською обстановкою, аналізувалась інформація із відомчих рівневих постів. Щоденно інформувалося Аналітично-диспетчерський центр Львівського облводресурсів про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку.
  4. Надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження на водогосподарських об’єктах  зони діяльності не спостерігалось.