УЧАСТЬ У НАРАДІ З ОБГОВОРЕННЯ ПИТАНЬ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОТИПАВОДКОВИХ ЗАХОДІВ

9 червня голова Жидачівської райдержадміністрації Марія Гучко провела нараду з обговорення питань здійснення протипаводкових заходів на території району.
Участь у нараді взяли: заступник голови РДА Тетяна Карабін, керівник апарату РДА Ірина Вітак, керівники місцевих рад та ОТГ, районних служб, представники структурних підрозділів РДА.
Провідний фахівець з використання водних ресурсів Жидачівського управління водного господарства Галина Шумська інформувала представників місцевих громад щодо готовності до можливого проходження паводку на території району.
Про заходи протипаводкового періоду інформував начальник Жидачівської дільниці Жидачівського управління водного господарства Роман Максимов.
В ході спілкування із представниками місцевих громад наголошувалося на важливості налагодження постійної взаємодії із управлінням водного господарства та РВ ГУ ДСНС у розв’язанні проблем здійснення протипаводкових заходів. Мова йшла про необхідність постійної розчистки придорожніх ровів та меліоративних споруд.
Начальник Жидачівського РВ ГУ ДСНС у Львівській області Володимир Мирошкін доповів про відпрацювання алгоритму дій служб цивільного захисту та органів місцевого самоврядування щодо готовності до можливого проходження паводку на території району.
Жидачівським управлінням водного господарства, з метою прийняття рішень на час проходження повені і паводків та ліквідації наслідків, створена диспетчерська служба, погоджений план дій щодо підготовки та пропуску повені та паводків у 2020 році, сформовані три аварійні бригади, узгоджена схема взаємодії з усіма службами району та органами місцевого самоврядування на час виникнення НС.
Під час проведення наради головний спеціаліст відділу інфраструктурних проєктів, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля РДА Олександра Хомин також інформувала керівників місцевих рад та ОТГ району про визначення оптимальних ставок стосовно земельного податку для земель залізничного транспорту із врахуванням сплачених податків Регіональної філії „Львівська залізниця” АТ „Укрзалізниця” та зазначених показників пільгових перевезень.
Зображення може містити: 2 особи, люди сидять, вітальня та у приміщенні
 
 
 
3Ви, Ізмаїльське Управління Водного Господарства та Galyna Melnyk