Інформація за місяць ( січень 2019 року)

Інформація

за місяць ( січень 2019 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

       В метеорологічному відношенні протягом першої декади січня спостерігалася  хмарна погода, помірний вітер, йшов сніг, часом сильний сніг. З 05 січня встановився сніговий покрив. Температура повітря коливалася від  -4° -  -12°С морозу вночі до  -2° - -6°С морозу вдень.

   Протягом другої декади місяця була хмарна погода, помірний вітер, в зв’язку з підвищення температури  повітря спостерігалася  відлига, протягом 16 – 18 січня  йшли опади у вигляді мокрого снігу та дощу, сніговий покрив розтанув повністю.

Температура повітря коливалася від  -3° -  +5°С вночі до  -2° - +6°С вдень.

        Протягом третьої декади січня спостерігалася переважно  хмарна погода, помірний вітер, протягом 22,23,24,26 йшов сніг. В зоні діяльності встановився сніговий покрив. З 29 січня внаслідок потепління спостерігалося послаблення снігового покриву.

Температура повітря коливалася від -1° -  -6°С вночі до  +1° - -5°С морозу вдень.

Детальніше...

Ремонт техніки

❄️Зима не час для відпочинку❄️
Поки надворі мороз та сніг працівники управління водного господарства проводять ремонт бульдозера, екскаватора які будуть виконувати роботи для надання платних послуг замовника.

Виконання експлуатаційних заходів за 2018 рік

Жидачівське управління водного господарства в повному обсязі виконало заплановані в 2018 році заходи з експлуатації міжгосподарських меліоративних системта об’єктів протиповеневого захисту.

Поточний ремонт міжгосподарської мережі виконано на 103%. При завданні 46.2 тис. грн., виконано робіт на 47,4 тис.грн. Відремонтовано 78гідротехнічних  споруд при завданні 76шт. Проведено обкошування міжгосподарських каналів на площі 570,0 га., що склало 100%. Проведено очищення міжгосподарської меліоративної мережі 7,2 тис.м3. Надано платних послуг з регулювання водно-повітряного режиму ґрунтів на площі 2.2 тис.га.

Всеукраїнський тиждень права у 2018 році.

 «Реалізація і захист прав людини»

Пріоритетом для будь-якої держави має бути  дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права.

 Так, в Конституції  України окремий розділ присвячено правам і свободам людини і громадянина. Стаття 21 Конституції України визначає, що всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Відповідно до статті 22  Основного Закону держави права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. Частина 3 статті 22 Конституції України підкреслює, що за прийняття нових законів або при внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

 Права будь-якої людини є універсальними  (вони належать усім людям в будь-яких ситуаціях незалежно від соціального становища), вродженими (вони вже належать кожній людині лише за фактом народження) іневід'ємними (це означає неможливість позбавити індивіда цих прав чи неможливість його добровільної відмови від цих прав).

Детальніше...