Інформація за місяць ( лютий 2018 року)

Інформація

за місяць (  лютий 2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

       В метеорологічному відношенні протягом місяця  була перемінна погода, переважно хмарна з проясненням.

Протягом 01-03 лютого спостерігалися опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Температура повітря коливалася від  0° - +5°С вночі та до 0 - +9°С  вдень.

Протягом другої декади місяця переважно була нестійка  холодна погода, з температурою повітря в межах 0°С вдень та до -4°С вночі. Протягом 12-15 лютого  спостерігалися опади у вигляді снігу та мокрого снігу.

В третій декаді розпочалося поступове похолодання та з 24 лютого температура почала знижуватися до -10 -20°С вночі та до -10 - 15°С  вдень.

  1. Гідрологічна обстановка

Протягом лютого на річках зони діяльності управління спостерігався переважно спад рівнів води.    

       Протягом  3– 5 лютого на річках Дністер, Стрий, внаслідок невеликих опадів та танення снігу спостерігалося підвищення рівнів води до +50 см. за добу. З  7 лютого продовжувався спад рівнів води.

        З 26 по 28 лютого  на річках Дністер, Стрий, Свіча розпочали формуватися льодові явища у вигляді заберегів  та шуги.   На інших водних об’єктах сформувався льодостав. 

Детальніше...

Результати басейнового конкурсу «Барви Дністра 2017 року»

В 2017 році конкурс ”Барви Дністра” тривав з 22 березня по 22 вересня. Цей конкурс спрямований на залучення учнівської та студентської молоді та громадськості до заходів, спрямованих на збереження, відновлення та раціональне використання водних ресурсів, виховання дбайливого та ощадливого ставлення до природи рідного краю, висвітлення актуальних проблем стану водних ресурсів, його реального впливу на здоров’я людей..

Детальніше...

2018 рік оголошено в Україні роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

   Указом Президента України від 14 листопада 2017 року № 361/2017 оголошено в Україні 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».
    З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості українців і рівня їх знань щодо прав, гарантованих їм Конституцією і законами України у різних сферах життя, та на виконання Указу Президента Держводагентством було розроблено відповідний План заходів.
  Крім того, в Україні стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я маю право!». Освітня місія якого - поширення соціальної реклами, яка спрямована на досягнення суспільно-корисних цілей: утвердження правових знань заради європейських стандартів життя кожного українця.
    Більше інформації про проект «Я маю право!» - на сайті pravo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги).

31.01.2018 року - у Миколаївській РДА відбулось підведення підсумків та засідання комісії ТЕБ і НС

31 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Я.Лукомського  відбулося засідання по підведенню підсумків виконання плану основних заходів цивільного захисту Миколаївського району та аналізу роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за 2017 рік.

Під час засідання заслухали звіт по виконанню плану основних заходів ЦЗ та підведено підсумки  роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за 2017 рік  та визначили завдання на 2018 рік.

Завідувач сектору цивільного захисту Б.Більський довів до відома членів комісії керівні документи, функціональні обов’язки членів комісії та уточнив порядок їх оповіщення і збору.

Детальніше...