Екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day)

15 вересня 2018 року відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбереж - Міжнародного дня чистих берегів. 
 

 

Виконання планових завдань за серпень 2018

Виконання планових завдань.

Жидачівське управління водного господарства згідно доведеного завдання виконує роботи на міжгосподарських осушних системах, які знаходяться на балансі управління.Протягом серпня місяця проводились роботи по окошенню каналів і дамб.Роботи виконувались оглядачами гідротехнічних об’єктів .

Інформація за місяць ( серпень 2018 року)

Інформація

за місяць (  серпень  2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

       В метеорологічному відношенні протягом серпня була сонячна, жарка  погода.                               З 25 серпня була  хмарна з проясненням погода, часом йшли короткочасні дощі, місцями грози, і спостерігалося зниження температури повітря.

Температура повітря була  до +10 - +18°С вночі та до +20 - +31°С вдень.             

  1. Гідрологічна обстановка

На річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалося поступове зниження рівнів води.   

Детальніше...

Виконання земляних робіт

На замовлення Ходорівської міської ради Жидачівським управліням  водного господарства виконуються земляні роботи з використанням екскаватора DOOSAN Solar-140 LG бульдозер Д-606 у с. Садки