22 березня – Всесвітній День води

20 березня в с. Мельнич Жидачівського району проведено прибирання сміття на березі р. Свіча. Заходи проводились в рамках відзначення Всесвітнього дня води за участю учнів початкових класів Мельницької ЗОШ, місцевого населення та працівників Жидачівського УВГ.

Детальніше...

22 березня – Всесвітній день води. Урок в Розвадівській ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

 

 19 березня 2019 року з метою відзначення Всесвітнього дня води – працівником служби водних ресурсів  Жидачівського управління водного господарства – Залюбовською Г.І. було проведено урок в 3-А класі Розвадівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів Миколаївського району на тему: «Цікаві факти про воду»

 Дітям наведено цікаві факти про воду. Вказано на те, що водні ресурси не є безмежними. Нестача чистої води є глобальною проблемою сучасності. Кожна людина повинна берегти воду щодня, в кожній оселі, не допускати засмічення та скиду неочищених стоків у водні об’єкти.

22 березня – Всесвітній День води

З метою відзначення Всесвітнього дня води – працівниками Жидачівського управління водного господарства 19 березня 2019 року було проведено благоустрій території джерела - місця витоку р. Куна біля с. Тейсарів Жидачівського району.  Було розчищено від сухої рослинності та чагарників місце витоку, прибрано сміття на прилеглій території, висаджено саджанці ялинок біля джерела.

Детальніше...

НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ «БАРВИ ДНІСТРА»

15 березня 2019 року в Одеському регіональному інституті державного управління відбулося нагородження переможців десятого Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра-2018».
На нагороджені були присутні голова держводагентства України Ірина Овчаренко, представники держаних і громадських організацій України і Молдови, в тому числі БУВР Західного Бугу та Сяну і департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА. 
Під час заходу були нагороджені 87 переможців, в тому числі 2 конкурсанти з м. Миколаїв Львівської області за активною участю їхнього керівника – вчителя художнього класу Миколаївської школи мистецтв – Федорів Роми Ярославівни:

Гладьо Ірина (І місце, номінація еко-агітаційний плакат);

Шевчук Марія (ІІI місце, номінація малюнок виготовлений з природних та ужиткових матеріалів);

Детальніше...