Інформація за місяць ( жовтень 2018 року)

Інформація

за місяць ( жовтень  2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

В метеорологічному відношенні протягом першої декади жовтня була переважно хмарна погода, протягом  02-03 жовтня часом спостерігався невеликий короткочасний дощ,  помірний вітер, вночі та вранці спостерігалися тумани.  На початку місяця вночі та вранці на поверхні грунту та місцями в повітрі спостерігалися заморозки 0 – 1оС. Температура повітря коливалася від  +0° -  +6°С вночі та до  +10° - +18°С вдень.

 Протягом другої декади жовтня спостерігалася сонячна погода, без опадів, помірний вітер, вночі та вранці спостерігалися тумани. Температура повітря коливалася від  +5° -  +8°С вночі та до  +15° - +23°С вдень.

В третій декаді з 21 жовтня розпочалося поступове зниження температури  повітря до 0° -  +5°С вночі та до  +8° - +10°С вдень. Спостерігалися хмарна погода, опади у вигляді дощу протягом 23-25 жовтня та пориви вітру. З 28 жовтня розпочалося поступове підвищення температури  повітря до    9° -  +14°С вночі та до  +14° - +23°С вдень, спостерігалася хмарна з проясненням погода, без опадів, слабкий вітер.

2.Гідрологічна обстановка

Протягом жовтня на річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалося рівні води близькі до меженних. 

Детальніше...

Засідання комісії ТЕБ і НС

 

25 жовтня 2018 року в Миколаївській райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянули питання щодо підготовки господарства Миколаївського району до функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 року та готовності до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій у зимовому періоді, про стан зовнішнього (внутрішнього) протипожежного водопостачання у населених пунктах району та виконанання вимог нормативних документів щодо цього при проведенні капітального будівництва та реконструкції зовнішніх мереж, про виділення пального із резерву матеріально-технічних ресурсів району.

Виступили та доповіли про стан справ з обговорюваних питань завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Богдан Більський, начальник Миколаївського РС ГУ ДСНС у Львівській області Андрій П’ясецький, керівники бюджетних установ, житлово-комунальних підприємств та служб району.

 У роботі комісії взяв участь начальник Миколаївської дільниці Жидачівського управління водного господарства Оприско І.Ю.

З усіх розглянутих прийнято відповідні рішення.

                                                                                                                                                                                                                  25.10.2018 р.

 

Виконання планових завдань за вересень 2018

Виконання планових завдань.

Жидачівське управління водного господарства згідно доведеного завдання виконує роботи на міжгосподарських осушних системах, які знаходяться на балансі управління.Протягом вересня місяця проводились роботи по окошенню каналів і дамб.Роботи виконувались оглядачами гідротехнічних об’єктів.

Детальніше...

Інформація за місяць ( вересень 2018 року)

Інформація

за місяць ( вересень  2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

       В метеорологічному відношенні протягом першої половини вересня була переважно хмарна з проясненням та часом сонячна погода,  переважно без опадів. Температура повітря була  до +8 - +12°С вночі та до +20 - +26°С вдень.

       В другій половині місяця переважно була хмарна  та  хмарна з проясненням погода, спостерігався поривчастий вітер, часом йшли невеликі короткочасні дощі. В кінці вересня  вночі та вранці на поверхні грунту та місцями в повітрі спостерігалися заморозки 0 – 1°С.

      Температура повітря коливалася від  +2° -  +10°С вночі та до  +10° - +25°С вдень.

  1. Гідрологічна обстановка

       Протягом вересня   на річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалося рівні води близькі до меженних.

Детальніше...

#Яприбрав_ТвояЧерга

Львівське обласне управління водних ресурсів та Жидачівське управління водного господарства долучилось до екологічної акції "Міжнародний день чистих берегів".
Головний меседжер якого - звернення до екологічної свідомості нашого суспільства щодо бережливого ставлення до берегів річок України.
Дружньою командою прибрали сміття на березі р. Стрий в м. Жидачеві. Сподіваємось, що наші зусилля були не даремні і стануть для суспільства прикладом дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Детальніше...