Водойма «Барвінок» Львівська область, м. Новий Розділ

Водойма «Барвінок» (народна назва озеро «Барвінок») – це мальовнича водойма, яка розташована в лісі поблизу міста Новий Розділ (Львівська область). Водойма є протічною та має довжину 2-3 кілометрів та приблизну ширину 50 метрів, глибину – 3-8 м. Утворена дамбою в долині річки Барвінка. Проте в водойму впадає також ще струмок Іловець, який бере початок в лісі північніше села Ілів. Водойма з південної сторони має дамбу, і простягається на північ, де утворює два рукави з мілководдями. З водойми річка витікає і тече по селах Гранки, Берездівці та Підгірці і впадає в річку Дністер. Незважаючи на те, що водойма Барвінок знаходиться на відстані 60-ти кілометрів від Львова, сюди приїжджають відпочивальники, так як тут навколо ліс, на східному березі є мальовничі скелі. Тому Барвінок є чудовою альтернативою іншим водоймам для відпочинку біля Львова. Основний пляж (біля дамби) поки що є з відкритим доступом для всіх охочих.  «Барвінок» є перлиною м. Новий Розділ, місцем масового відпочинку населення з надзвичайно чудовим лісовим обрамленням і присутністю дивовижних скелястих утворів.

Інформація за місяць ( травень 2019 року)

Інформація

за місяць ( травень  2019 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

В метеорологічному відношенні протягом травня спостерігалася переважно хмарна погода, часом хмарно з проясненням, дощ, в другій половині травня місцями локальні сильні грозові дощі зливового характеру, помірний вітер. Температура повітря коливалася від +4° -  +16°С вночі та до  +6° - +25°С  тепла вдень. 

  1. Гідрологічна обстановка

Внаслідок випадання сильних дощів протягом 01 – 08 травня на річках Дністер, Стрий, Свіча сформувався незначний швидкоплинний паводок з підйомами рівнів води протягом 07 – 08 травня в межах 10 - 110см. за добу. 

Максимальні рівні води на річках Дністер, Стрий, Свіча сформувались протягом 07 – 08 травня:

- Дністер (с. Заліски)

410 см.

08.05.2019р

8 год.

 - Стрий   (м.Жидачів)

180 см.

07.05.2019р

15 год.

 -  Свіча  (с. Мельничі)

210 см.

07.05.2019р

15 год.

 - Дністер (с. Розвадів)

440 см.

08.05.2019р

8 год.

Підйом рівнів води відбувався в межах корінних берегів. Затоплень заплавних земель та сільськогосподарських угідь не спостерігалося 

Внаслідок сильних дощів, часом локального сильного зливового характеру, які спостерігалися протягом другої половини травня, в зоні діяльності Жидачівського УВГ з 21 травня спостерігався розвиток дощового паводку з підняттям рівнів води на річках басейну Дністра.

Максимальні рівні води на річках Дністер, Стрий, Свіча складали:

- Дністер (с. Заліски)

490 см.

24.05.2019р

8 год.

 - Стрий   (м.Жидачів)

216 см.

24.05.2019р

8 год.

 -  Свіча  (с. Мельничі)

220 см.

22.05.2019р

14 год.

 - Дністер (с. Розвадів)

470 см.

23.05.2019р

8 год.

Детальніше...

Сміття стає мистецтвом

Під таким девізом Держводагентство до Дня Дніпра-2019 оголошує конкурс на арт-витвір із пластикових кришечок. 
Пластик – це наша буденність, він усюди. Ми звикли викидати його у смітник і мало хто замислюється про його шкоду для водних ресурсів і довкілля в цілому. 
А ви знали, що його можна не лише викидати, а й перетворювати у мистецтво, корисні речі та віддавати на переробку? 
Сьогодні, коли за даними ООН до світового океану щороку потрапляє 13 тонн пластику, ми пропонуємо вам втілити ваші мистецькі задуми і створити картини за допомогою пластикових кришечок. 
Для участі у конкурсі картину можна сфотографувати і надіслати до Держводагентства її світлину, або, якщо витвір невеличкий і закріплений на папері надіслати його повністю. 
Прийом робіт для участі у конкурсі триватиме до 10 червня включно. 
Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1dnKupyMJEfUE3YFPIchuP6sX3oOZMwvN63LytiuAKpo/edit?usp=sharing 
Бажаємо натхнення та чекаємо ваші неймовірні handmade із пластикових кришечок!