Виконання доглядових робіт

Працівниками управління проводяться ремонтно-доглядові роботи по видаленню чагарникової рослинності на міжгосподарській меліоративній мережі:осушувальна системи «Гончарний дренаж».

     

Інформація за місяць ( березень 2019 року)

Інформація

за місяць ( березень 2019 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

В метеорологічному відношенні протягом першої декади березня спостерігалася переважно хмарна погода, без опадів, 10 – 11 березня  був сильний вітер, місцями шквалистого характеру

Температура повітря коливалася від -4° -  +10°С вночі до  0° - +15°С вдень.

Протягом другої декади місяця  була переважно хмарна погода, протягом 11-12 березня спостерігалися невеликі короткочасні дощі з переходом в мокрий сніг. Температура повітря коливалася від -4° -  +10°С вночі до  +2° - +15°С вдень.

Протягом третьої декади березня спостерігалася переважно хмарна з проясненням погода, без опадів, помірний вітер, лише 25-26 березня подекуди йшли невеликі короткочасні дощі, часом дощ зі снігом, пориви сильного вітру.

Температура повітря коливалася від 0° -  +9°С вночі до  +5° - +19°С  тепла вдень.

  1. Гідрологічна обстановка

Протягом 06 – 12 березня на річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалося незначне коливання рівнів води в межах 5-50 см. з перевагою підйому, без негативних наслідків. З 13.03 відмічався повільний спад рівнів води. З 18 на 19 березня спостерігався ріст рівнів води на річках Дністер, Стрий, Свіча на  2-28 см. за добу, в межах русла. З 20.03 відмічався повільний спад рівнів води.

Детальніше...

Розпочався Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра-2019»

 У 2009 році у м. Одеса вперше пройшов конкурс «Барви Дністра». Результати конкурсу були настільки вражаючими, що організатори прийняли рішення зробити конкурс «Барви Дністра» щорічним та міжнародним. З  2010 по 2018 рік оргкомітет конкурсу був в Басейновому управлінні водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну (колишня назва Львівське облводресурсів) (м. Львів), з 2019 року - в Дністровському басейнового управління водних ресурсів (м. Івано-Франківськ).

Тема Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2019» : «Скажемо НІ пластику в Дністрі».
У 2019 році конкурс триватиме з 22 березня по 1 жовтня. Номінаціями конкурсу є: «Малюнок», «Фоторобота», «Відеофільм, слайд-шоу», «Захід з оздоровлення водних ресурсів», «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».
До участі у конкурсі «Барви Дністра» запрошуються учні, студенти та викладачі загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів усіх форм власності, водокористувачі басейну Дністра на території України та Молдови.
Кожний учасник може подати до двох робіт за адресами:
-   76014, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 23 А, Дністровське БУВР;
-   79017, м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, 14, БУВР Західного Бугу та Сяну.
 
Детальна інформація про умови конкурсу розміщена на сайті Дністровського БУВР.

Прибирання сміття на р. Летнянка

В рамках проведення заходів місячника озеленення, прибирання та благоустрою працівниками Миколаївської дільниці Жидачівського УВГ організовано прибирання сміття на дамбах та берегах р. Летнянка біля села Гірське Миколаївського району.

Детальніше...

Благоустрій території

22 березня 2019 року працівниками Миколаївської дільниці Жидачівського УВГ в рамках проведення заходів місячника озеленення, прибирання та благоустрою організовано прибирання сміття на р. Зубра та прилеглих меліоративних каналах вздовж автодороги М-06 Київ - Чоп

Детальніше...