Інформація за місяць ( квітень 2018 року)

Інформація

за місяць (  квітень  2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

       В метеорологічному відношенні перша декада квітня характеризувалася хмарною, прохолодною погодою з температурою до -1 - +5°С вночі та до +8 - +20°С вдень, спостерігалися помірні опади у вигляді дощу протягом  01.04. та 06.04.

       В другій декаді місяця була в основному була хмарна з проясненням  погода, без опадів, з більш високою температурою повітря  від  +8° до +11°С вночі, та +18° +23°С вдень, спостерігалися пориви сильного вітру.

        Третя декада місяця характеризувався малохмарною та сонячною погодою, високою температурою повітря вдень до  +18° +25°С та вночі  від  +8° до +12°С, протягом 26.04 спостерігався дрібний короткочасний дощ.

Детальніше...

Година Землі 2018

В суботу, 24 березня 2018 року, у всьому світі на одну годину (з 20:30 до 21:30) вимкнуть світло. Вимкненням необов'язкового світла й електричних пристроїв люди мають намір висловити підтримку екологічній акції Година Землі.Так активісти звернуть увагу на необхідність збереження ресурсів на планеті.

Година Землі — міжнародний природоохоронний рух, започаткований WWF (Всесвітній фонд природи). Проведення акції також дозволяє привернути увагу до екологічних проблем Землі. Цього року WWF пропонує в рамках акції дізнатися більше про біорізноманіття нашої планети.

Справжня запорука успіху Години Землі — прихильність людей до планети. Саме вона сприяє створенню довгострокового екологічного та соціального впливу. З кожним роком глобальний рух стає все потужнішим.

22 березня – Всесвітній день води.

Жидачівським управлінням водного господарства підготовлено та розміщено в засобах масової інформації  статті щодо відзначення дня води:  

 - на офіційному сайті Жидачівської райдержадміністрації – 1 статтю .

 -на офіційному сайті Миколаївської райдержадміністрації – 1 статтю .

Працівником відділу водних ресурсів  Жидачівського управління водного господарства – Залюбовською Галиною Іванівно. 22.03.2018 року було проведено урок на тему «Вода і природа»  та організовано перегляд  рекомендованого відео ролика «Річки України» в 5-б класі Розвадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Інформація за місяць ( лютий 2018 року)

Інформація

за місяць (  лютий 2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

       В метеорологічному відношенні протягом місяця  була перемінна погода, переважно хмарна з проясненням.

Протягом 01-03 лютого спостерігалися опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Температура повітря коливалася від  0° - +5°С вночі та до 0 - +9°С  вдень.

Протягом другої декади місяця переважно була нестійка  холодна погода, з температурою повітря в межах 0°С вдень та до -4°С вночі. Протягом 12-15 лютого  спостерігалися опади у вигляді снігу та мокрого снігу.

В третій декаді розпочалося поступове похолодання та з 24 лютого температура почала знижуватися до -10 -20°С вночі та до -10 - 15°С  вдень.

  1. Гідрологічна обстановка

Протягом лютого на річках зони діяльності управління спостерігався переважно спад рівнів води.    

       Протягом  3– 5 лютого на річках Дністер, Стрий, внаслідок невеликих опадів та танення снігу спостерігалося підвищення рівнів води до +50 см. за добу. З  7 лютого продовжувався спад рівнів води.

        З 26 по 28 лютого  на річках Дністер, Стрий, Свіча розпочали формуватися льодові явища у вигляді заберегів  та шуги.   На інших водних об’єктах сформувався льодостав. 

Детальніше...