22 березня – Всесвітній День води

20 березня в с. Мельнич Жидачівського району проведено прибирання сміття на березі р. Свіча. Заходи проводились в рамках відзначення Всесвітнього дня води за участю учнів початкових класів Мельницької ЗОШ, місцевого населення та працівників Жидачівського УВГ.

Детальніше...

22 березня – Всесвітній день води. Урок в Розвадівській ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

 

 19 березня 2019 року з метою відзначення Всесвітнього дня води – працівником служби водних ресурсів  Жидачівського управління водного господарства – Залюбовською Г.І. було проведено урок в 3-А класі Розвадівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів Миколаївського району на тему: «Цікаві факти про воду»

 Дітям наведено цікаві факти про воду. Вказано на те, що водні ресурси не є безмежними. Нестача чистої води є глобальною проблемою сучасності. Кожна людина повинна берегти воду щодня, в кожній оселі, не допускати засмічення та скиду неочищених стоків у водні об’єкти.

22 березня – Всесвітній День води

З метою відзначення Всесвітнього дня води – працівниками Жидачівського управління водного господарства 19 березня 2019 року було проведено благоустрій території джерела - місця витоку р. Куна біля с. Тейсарів Жидачівського району.  Було розчищено від сухої рослинності та чагарників місце витоку, прибрано сміття на прилеглій території, висаджено саджанці ялинок біля джерела.

Детальніше...

НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ «БАРВИ ДНІСТРА»

15 березня 2019 року в Одеському регіональному інституті державного управління відбулося нагородження переможців десятого Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра-2018».
На нагороджені були присутні голова держводагентства України Ірина Овчаренко, представники держаних і громадських організацій України і Молдови, в тому числі БУВР Західного Бугу та Сяну і департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА. 
Під час заходу були нагороджені 87 переможців, в тому числі 2 конкурсанти з м. Миколаїв Львівської області за активною участю їхнього керівника – вчителя художнього класу Миколаївської школи мистецтв – Федорів Роми Ярославівни:

Гладьо Ірина (І місце, номінація еко-агітаційний плакат);

Шевчук Марія (ІІI місце, номінація малюнок виготовлений з природних та ужиткових матеріалів);

Детальніше...

Інформація за місяць ( лютий 2019 року)

Інформація

за місяць ( лютий 2019 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

В метеорологічному відношенні протягом першої декади лютого спостерігалася хмарна погода, без опадів, помірний вітер. Температура повітря коливалася від -2° - +3°С вночі до  +1° - +6°С вдень.

Протягом другої декади місяця спостерігалася переважно хмарна з проясненням погода, без опадів, помірний вітер. Протягом  12 лютого йшов сніг, місцями значний сніг, спостерігався поривчастий вітер. Температура повітря коливалася від -3° -  +3°С вночі до  +1° - +6°С тепла вдень.

Протягом третьої декади місяця спостерігалася хмарна погода, без опадів, переважно поривчастий вітер. Протягом 26.02. спостерігався невеликий короткочасний дощ. Температура повітря коливалася від -9° -  +1°С вночі до  -4° - +7°С вдень.

  1. Гідрологічна обстановка

Протягом лютого на річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалися рівні води близькі до меженних.

Внаслідок підвищення температури повітря, а особливо в гірській місцевості,  протягом 03 – 05 лютого на річках Дністер, Стрий, Свіча зони діяльності спостерігалося підняття рівнів води в межах 0,2 – 0,8 м. без негативних наслідків. З 06 лютого відмічалося зниження рівнів води.

На р. Стрий протягом 04 – 05 лютого спостерігався незначний льодохід.

На річках Дністер, Стрий, Свіча та їх притоках льодові явища відсутні.

На ставках та закритих водоймах зберігався нестійкий льодостав з незначною товщиною криги.

Детальніше...