Всеукраїнський тиждень права

В Жидачівському управлінні водного господарства

Всеукраїнський тиждень права

проводитиметься 4-8 грудня 2017 року.

 Права і свободи людини і громадянина України закріплено Конституцією, як Основним  законом України. Конституційні права і свободи ґрунтуються на засадах Загальної декларації прав людини прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН  10 грудня 1948 року в паризькому палаці Шайо. Її перекладено принаймні 375 мовами й діалектами мов. Декларація була прямим наслідком досвіду Другої світової війни і вперше сформулювала ті права, які повинна мати кожна людина. Україна ратифікувала ці пакти у 1973 році. Те ж саме зробили понад сто інших країн світу, які зобов'язалися привести своє національне законодавство у відповідність до прописаних у пактах вимог. Міжнародно-правові акти отримали верховенство над внутрішнім законодавством. І це надало можливість громадянину, чиї політичні чи громадянські права порушені, звернутися за захистом безпосередньо до Комітету з прав людини при ООН, якщо він вичерпав можливості захисту, надані національним законодавством. Якщо ж певне право людини не отримало конституційного закріплення з боку держави, воно визнається таким на основі міжнародних актів.

Детальніше...

Інформація за місяць ( листопад 2017 року)

Інформація

за місяць (  листопад 2017 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

        В метеорологічному відношенні протягом першої декади листопада була переважно хмарна з проясненням погода, спостерігалися невеликі короткочасні дощі, помірний вітер. Температура повітря  вночі від  0° до +7° тепла, вдень +6 - +120тепла

    Протягом другої декади місяця була хмарна погода, спостерігалися місцями невеликі короткочасні дощі, помірний вітер. Температура повітря вдень була від +4оС до +8оС та вночі від      -1оС до +4оС.

        В  третій декаді місяця була хмарна погода, йшли невеликі короткочасні дощі, мокрий сніг.  Температура повітря вночі від -1°  до  +2° тепла, вдень +1 – +3° тепла.

Детальніше...

Інформація за тиждень (з 23.11.2017 р. по 29.11.2017 р.)

Інформація

за тиждень (з 23.11.2017 р. по 29.11.2017 р.)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ   

  1. В метеорологічному відношенні протягом тижня була малохмарна погода, переважно без опадів. 26-27.11 йшов мокрий сніг, часом дощ. Температура повітря вночі від  -1° до +2° тепла, вдень +1 – +3° тепла.
  2. На річках зони обслуговування управління спостерігалися рівні води близькі до меженних. Протягом 28 – 29 листопада спостерігалося незначне підняття рівнів води на +10 - +40 см. над поточними рівнями.  
  3. Хід протипаводкових робіт:

    Детальніше...

Реалізація проекту місцевих ініціатив в с. Жирова

Відповідно до Програми підтримки та розвитку місцевих ініціатив Жидачівського району на 2016 – 2020 роки реалізовано проект: «Покращення гідрологічного та санітарно-екологічного стану земель в с. Жирова по вул. Стрийській (ур. Дубрівка)».

Детальніше...