Всеукраїнський тиждень права у 2018 році.

 «Реалізація і захист прав людини»

Пріоритетом для будь-якої держави має бути  дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права.

 Так, в Конституції  України окремий розділ присвячено правам і свободам людини і громадянина. Стаття 21 Конституції України визначає, що всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Відповідно до статті 22  Основного Закону держави права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. Частина 3 статті 22 Конституції України підкреслює, що за прийняття нових законів або при внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

 Права будь-якої людини є універсальними  (вони належать усім людям в будь-яких ситуаціях незалежно від соціального становища), вродженими (вони вже належать кожній людині лише за фактом народження) іневід'ємними (це означає неможливість позбавити індивіда цих прав чи неможливість його добровільної відмови від цих прав).

Детальніше...

Інформація за місяць ( листопад 2018 року)

Інформація

за місяць ( листопад  2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

     В метеорологічному відношенні протягом першої половини місяця спостерігалася  переважно хмарна з проясненням погода, помірний вітер, без опадів.Температура повітря коливалася від  +3° -  +12°С вночі до  +7° - +19°С вдень.

       Протягом другої половини листопада спостерігалася  переважно хмарна погода, помірний вітер., на дорогах ожеледиця. З 19 листопада встановився незначний сніговий покрив, який протримався до 22 листопада. 24 листопада спостерігався дощ, а 25 - 26 листопада йшов дощ з переходом в мокрий сніг і знову встановився незначний сніговий покрив, який протримався до кінця місяця.

Температура повітря коливалася від  0° -  -10°С морозу вночі до  -5° - +3°С вдень.

  1. Гідрологічна обстановка

Протягом листопада на річках Дністер, Стрий, Свіча були стабільні рівні води близькі до меженних. З 29 листопада на р. Дністер спостерігалася поява льодових явищ у вигляді заберегів та шуги, а на малих річках, струмках та ставках відбувалося  встановлення льодоставу з незначною товщиною криги.  

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел»

Міністерство екології та природних ресурсів України оголошує щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел». До участі у Конкурсі запрошуються всі небайдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.

Мета конкурсу -  розширення практичної природоохоронної діяльності в суспільстві, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

Детальніше...

Виконання планових завдань за жовтень 2018

Виконання планових завдань.

Жидачівське управління водного господарства згідно доведеного завдання виконує роботи на міжгосподарських осушних системах, які знаходяться на балансі управління.Протягом жовтня місяця проводились доглядові роботи на осушних системах.Роботи виконувались оглядачами гідротехнічних об’єктів.

Детальніше...