Інформація про діяльність Жидачівського управління водного господарства

Жидачівське УВГ продовжує роботи на протиповеневому об’єкті в с.Мельничі по реалізації проекту «Першочергові заходи із запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру по захисту сіл Мельничі, Лютинка Жидачівського району Львівської області від підтоплення паводковими та повеневими водами р. Свіча».

Впродовж вересня місяця 2016 року виконуються наступні роботи:

1) заготовка хворостяника надводного;

2) влаштування хворостяника надводного на схилах;

3) укріплення схилів кам’яними накидом (влаштування пів загати).

          

Державне агентство водних ресурсів України

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 року № 646-р Гвозденка Павла Валерійовича було призначено на посаду заступника Голови Державного агентства водних ресурсів України та згідно з розпорядженням від 8 вересня 2016 року № 648-р на нього покладено виконання обов'язків Голови Держводагентства.

 

Павло Гвозденко здобув дві вищі освіти. У 2003 році він закінчив Луцький державний технічний університет за спеціальністю "Обладнання для обробки металів тиском" (інженер-механік), а в 2007 році отримав юридичну освіту у Волинському державному університеті ім. Л.Українки.

 

Свій професійний шлях Павло Гвозденко розпочав у 20-річному віці, а з 2005 року вже обіймав керівні посади у провідних вітчизняних виробничих компаніях. Завдяки його прогресивним ідеям та системному підходу у роботі було реалізовано ряд успішних проектів щодо оптимізації бізнес-процесів та залучення інвестицій для розвитку підприємств.

 

У липні 2015 року Павло Гвозденко був призначений на посаду першого заступника Голови Держрибагентства України. Під його керівництвом було розпочато реформування органів рибоохорони шляхом ліквідації старої структури та запуску проекту "Рибоохоронний Патруль". Цей пілотний проект показав високу ефективність на території Києва та Київської області та на сьогодні розпочато його впровадження на всій території України.

 

Заступник Міністра екології та природних ресурсів - керівник апарату Віктор Вакараш під час представлення Павла Гвозденка працівникам апарату Держводагентства подякував за роботу Овчаренко Ірині Іванівні та побажав усім присутнім подальшої ефективної співпраці під новим керівництвом.

 

Павло Гвозденко так прокоментував своє призначення: "Я маю більше 10 років успішного управлінського досвіду, в тому числі і в питаннях реформування центрального органу виконавчої влади. Першочерговим своїм завданням бачу розробку прогресивної стратегії розвитку водного господарства на основі ідей та бачень провідних спеціалістів галузі, з урахуванням успішного європейського досвіду. Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо віднайти найбільш короткий шлях до втілення в життя необхідної реформи"

.    

Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за тиждень з 08.09.2016 р. по 14.09.2016 р. на водних об’єктах на території зони діяльності Жидачівського УВГ

1. В метеорологічному відношенні, минулий тиждень характеризувався жаркою погодою. Впродовж тижня спостерігалась сонячна погода, без опадів, легкий вітер, місцями зранку туман. Температура повітря  вдень спостерігалася від +23 до +31оС та вночі від +7 до +10оС.

2. На річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалися рівнів води близькі до меженних. 

3. Хід протипаводкових робіт: 

- На замовлення Мельницької с/р, Жидачівським УВГ продовжуються роботи по відновленню берегоукріплення захисної дамби сіл Мельничі, Лютинка Жидачівського району Львівської області.

4. Насосні станції перекачки води не здійснювали, працювали  в повсякденному режимі.

5. Меліоративні системи та об’єкти протиповеневого захисту на річках працювали в експлуатаційному режимі. 

6. Експлуатаційні служби та підрозділи управління працювали в режимі підвищеної готовності (на основі розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.01.2015 №47-4 та наказу Львівського облводресурсів №24 від 27.01.2015р.)

7. Надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження на водогосподарських  об’єктах  зони діяльності не спостерігалось.

 

Виконання ремонтно - доглядових робіт

Виконання ремонтно – доглядових робіт оглядачами гідротехнічних об’єктів у вересні місяці на меліоративних системах Жидачівського та Миколаївського районів

        

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА повідомляє про вільні стави, які можуть надаватись в оренду

У зв’язку із прийняттям Закону України «Про аквакультуру» від 18 вересня 2012 року № 5293-VI, що набув чинності 01.07.2013, яким внесено зміни до ст. 51 Водного кодексу України, водні об’єкти надаються у користування на земельних торгах в комплексі із земельними ділянками на яких вони розташовані.
На виконання доручення голови обласної державної адміністрації, щодо забезпечення ефективного та раціонального використання природних ресурсів, утримання водних об’єктів в належному санітарному та гідрологічному режимі, збільшення надходжень до місцевих бюджетів, Департаментом екології та природних ресурсів проводиться робота щодо передачі в оренду вільних ставків на земельних торгах.
Запрошуємо всіх охочих ознайомитись із переліком вільних водних об’єктів та звертатися в Департамент екології щодо їх передачі в оренду на земельних торгах. Також подаємо зразок заяви щодо включення ставків до переліку об’єктів, які будуть передаватися в оренду. Ознайомитися з Переліком і заявою можна за посиланнями:
http://www.ekologia.lviv.ua/file/monitoring/perelikstav.pdf
http://www.ekologia.lviv.ua/file/monitoring/zayava.pdf