Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація на водних об’єктах на території зони діяльності Жидачівського УВГ за жовтень місяць

1. В метеорологічному відношенні жовтень місяць характеризувався різким похолоданням. Спостерігалася хмарна і прохолодна погода, з нерівномірним розподілом опадів, найбільш дощовою була перша половина місяця. Вітер переважав слабкий до помірного, в окремі дні місяця спостерігались шквалисте посилення вітру, сильний туман та заморозки. Температура повітря вдень була  від +4 до +19оС та  вночі від –2 до +10 оС.

2. На річках Дністер, Стрий, Свіча рівні води були близькі до меженних.

Внаслідок випадання сильних зливових дощів 04 – 05 жовтня у гірській місцевості, спостерігалось підняття рівнів води на річках. Максимальні рівні води спостерігались:

-          р. Дністер с. Заліски   –

ст.. на 1200 год. 06.10.2016р.

– 270 см;

-          р. Стрий м. Жидачів   –

ст.. на  800 год. 06.10.2016р.

– 100 см;

-          р. Свіча с. Мельничі   –

ст.. на  800 год. 06.10.2016р.

– 70 см;

-          р. Дністер с. Заліски   –

ст.. на 1500 год. 06.10.2016р.

– 370 см.

Детальніше...

Експлуатаційна діяльність станом на 30.10.2016р.. Виконання ремонтно - доглядових робіт

         Оглядачами гідротехнічних об’єктів продовжується виконання ремонтно-доглядових робіт на міжгосподарській меліоративній мережі: окошення каналів та дамб, ремонт гідротехнічних споруд.

Фото 1. Окошення каналу Гончарний дренаж К-ІІІ с.Заріччя Вільхівецької с/р Жидачівського району

Детальніше...

26 жовтня 2016 року відбулась виробнича нарада у Львівському облводресурсів

     26 жовтня 2016 року в приміщенні Львівського облводресурсів відбулася виробнича нарада щодо підсумків діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за 9 місяців 2016 року. 

  У нараді прийняв участь начальник Жидачівського УВГ - Козовіта Михайло Степанович.

Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за тиждень з 20.10.2016 р. по 26.10.2016 р. на водних об’єктах на території зони діяльності Жидачівського УВГ

1. В метеорологічному відношенні, минулий тиждень характеризувався відносно теплою погодою. Протягом тижня спостерігалася хмарна та хмарна з проясненням погода, опади у вигляді невеликого дощу,  місцями сильні пориви вітру. Температура повітря вдень була  від +7 до +14оС та вночі від +3 до +7оС.

2. На річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалися рівнів води близькі до меженних.

3. Хід протипаводкових робіт:

На замовлення Мельницької с/р протягом тижня Жидачівським УВГ продовжувались роботи по об’єкту «Першочергові заходи із запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру по захисту сіл Мельничі, Лютинка Жидачівського району Львівської області від підтоплення паводковими та повеневими водами р. Свіча». Виконувалися наступні заходи:

- укріплення схилів хворостяником надводним;

- укріплення схилів кам’яним накидом насухо.

4. Насосні станції перекачки води не здійснювали, працювали в повсякденному режимі.

5. Меліоративні системи та об’єкти протиповеневого захисту на річках працювали в експлуатаційному режимі.

6. Експлуатаційні служби та підрозділи управління працювали в режимі повсякденної діяльності. Велося постійне спостереження за гідрологічною та водогосподарською обстановкою, аналізувалась інформація із відомчих рівневих постів. Щоденно інформувалося Аналітично-диспетчерський центр Львівського облводресурсів про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку.

7. Надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження на водогосподарських об’єктах  зони діяльності не спостерігалось.

21.10.2016 року - засідання Жидачівської районної комісії з питань ТЕБ та НС

     21 жовтня 2016 року в залі засідань Жидачівської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Жидачівської райдержадміністрації Василя Татарина відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

      У засідання прийняв участь заступник начальника Жидачівського управління водного господарства - Горбай Василь Ярославович.

          На засіданні було розглянуто питання про стан підготовки підприємств, установ та організацій району до функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017рр. та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду.