Жидачівський УВГ виконуються роботи по укріпленню аварійної ділянки на р. Свіча в с. Мельничі Жидачівського району

Жидачівським УВГ продовжується виконання робіт по укріпленню аварійної ділянки на р. Свіча в с.Мельничі Жидачівського району.

Головний інженер управління Жилко М. О. та начальник дільниці Крулікевич В.О. уточнювали перелік першочергових заходів із запобігання виникнення надзвичайної ситуації по захисту сіл Мельничі, Лютинка.

   

До роботи залучені бригада робітників управління в кількості 12 чоловік та техніка управління:

- Екскаватор DOSSAN – 1 шт.;

- Автокран КС – 1 шт.;

- Бульдозер Д606 – 1 шт.;

- Автомашини КРАЗ, ЗІЛ, ЛЕК-452 – 3 шт.

   

На Львівщині оприлюднили список ставків для оренди

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації опилюднив список вільних ставків у Львівськаій області, які можуть передаватися в оренду на земельних торгах.

За словами директора департаменту Руслана Гречаника, надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів. "Зокрема, буде забезпечено ефективне та раціональне використання водного об’єкта, прозорий механізм і вільний доступ учасників до аукціону, наповнення бюджетів місцевих рад надходженнями від орендної плати, утримання водних об’єктів в належному санітарному та гідрологічному режимі, здійснення постійного контролю за якістю вод", - зазначає Руслан Гречаник.

Запрошуємо всіх охочих ознайомитись із переліком вільних водних об’єктів та звертатися в Департамент щодо їх передачі в оренду на земельних торгах. Ознайомитися з переліком ставків можна тут. Також подаємо зразок заяви щодо включення ставків до переліку об’єктів, які будуть передаватися в оренду.

Варто також зазначити, що список вільних для надання в оренду ставків постійно оновлюватиметься.

Нагадуємо, що у липні на Львівщині з аукціону продали право оренди 6-ти ділянок з водоймами на рекордних 165 тис гривень.

Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за тиждень з 01.09.2016 р. по 07.09.2016 р. на водних об’єктах на території зони діяльності Жидачівського УВГ

1. В метеорологічному відношенні, минулий тиждень характеризувався теплою погодою. Впродовж першої половини тижня спостерігалась сонячна погода, без опадів, легкий вітер. Друга половина тижня – похмура погода, невеликий короткочасний дощ, місцями зранку туман, пориви вітру. Температура повітря  вдень спостерігалася від +22 до +25оС та вночі від +8 до +14оС.

2. На річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалися рівнів води близькі до меженних. 

3. Хід протипаводкових робіт: 

- На замовлення Мельницької с/р, Жидачівським УВГ проводяться роботи по відновленню берегоукріплення захисної дамби сіл Мельничі, Лютинка Жидачівського району Львівської області.

4. Насосні станції перекачки води не здійснювали, працювали  в повсякденному режимі.

5. Меліоративні системи та об’єкти протиповеневого захисту на річках працювали в експлуатаційному режимі. 

6. Експлуатаційні служби та підрозділи управління працювали в режимі підвищеної готовності (на основі розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.01.2015 №47-4 та наказу Львівського облводресурсів №24 від 27.01.2015р.)

7. Надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження на водогосподарських  об’єктах  зони діяльності не спостерігалось.

 

На Жидачівщині розпочали відновлення протиповеневих захисних споруд на р.Свіча біля с.Мельничі

2 вересня 2016 року народний депутат України Андрій Кіт та перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин побували із робочою поїздкою в с. Мельнич, де ознайомилися із ходом проведення робіт з відновлення протиповеневих захисних споруд на р. Свіча біля с. Мельнич.

 

Про хід виконання притиповеневих заходів розповіли: начальник Жидачівського управління водного господарства Михайло Козовіта та місцевий сільський голова Петро Михайлович.

Як повідомив начальник Жидачівського управління водного господарства Михайло Козовіта, в даний час в ході проведення протиповеневих заходів здійснюється заготовка хворостяника та перевезення негабаритного каменю на приоб’єктний склад.