Виконання ремонтно - доглядових робіт

Виконання ремонтно – доглядових робіт оглядачами гідротехнічних об’єктів у вересні місяці на меліоративних системах Жидачівського та Миколаївського районів

        

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА повідомляє про вільні стави, які можуть надаватись в оренду

У зв’язку із прийняттям Закону України «Про аквакультуру» від 18 вересня 2012 року № 5293-VI, що набув чинності 01.07.2013, яким внесено зміни до ст. 51 Водного кодексу України, водні об’єкти надаються у користування на земельних торгах в комплексі із земельними ділянками на яких вони розташовані.
На виконання доручення голови обласної державної адміністрації, щодо забезпечення ефективного та раціонального використання природних ресурсів, утримання водних об’єктів в належному санітарному та гідрологічному режимі, збільшення надходжень до місцевих бюджетів, Департаментом екології та природних ресурсів проводиться робота щодо передачі в оренду вільних ставків на земельних торгах.
Запрошуємо всіх охочих ознайомитись із переліком вільних водних об’єктів та звертатися в Департамент екології щодо їх передачі в оренду на земельних торгах. Також подаємо зразок заяви щодо включення ставків до переліку об’єктів, які будуть передаватися в оренду. Ознайомитися з Переліком і заявою можна за посиланнями:
http://www.ekologia.lviv.ua/file/monitoring/perelikstav.pdf
http://www.ekologia.lviv.ua/file/monitoring/zayava.pdf

Жидачівський УВГ виконуються роботи по укріпленню аварійної ділянки на р. Свіча в с. Мельничі Жидачівського району

Жидачівським УВГ продовжується виконання робіт по укріпленню аварійної ділянки на р. Свіча в с.Мельничі Жидачівського району.

Головний інженер управління Жилко М. О. та начальник дільниці Крулікевич В.О. уточнювали перелік першочергових заходів із запобігання виникнення надзвичайної ситуації по захисту сіл Мельничі, Лютинка.

   

До роботи залучені бригада робітників управління в кількості 12 чоловік та техніка управління:

- Екскаватор DOSSAN – 1 шт.;

- Автокран КС – 1 шт.;

- Бульдозер Д606 – 1 шт.;

- Автомашини КРАЗ, ЗІЛ, ЛЕК-452 – 3 шт.

   

На Львівщині оприлюднили список ставків для оренди

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації опилюднив список вільних ставків у Львівськаій області, які можуть передаватися в оренду на земельних торгах.

За словами директора департаменту Руслана Гречаника, надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів. "Зокрема, буде забезпечено ефективне та раціональне використання водного об’єкта, прозорий механізм і вільний доступ учасників до аукціону, наповнення бюджетів місцевих рад надходженнями від орендної плати, утримання водних об’єктів в належному санітарному та гідрологічному режимі, здійснення постійного контролю за якістю вод", - зазначає Руслан Гречаник.

Запрошуємо всіх охочих ознайомитись із переліком вільних водних об’єктів та звертатися в Департамент щодо їх передачі в оренду на земельних торгах. Ознайомитися з переліком ставків можна тут. Також подаємо зразок заяви щодо включення ставків до переліку об’єктів, які будуть передаватися в оренду.

Варто також зазначити, що список вільних для надання в оренду ставків постійно оновлюватиметься.

Нагадуємо, що у липні на Львівщині з аукціону продали право оренди 6-ти ділянок з водоймами на рекордних 165 тис гривень.