Виконання ремонтно - доглядових робіт

Протягом вересня місяця на меліоративних системах Жидачівського та Миколаївського районів проводилось виконання ремонтно - доглядових робіт оглядачами гідротехнічних об'єктів

      

Інформація про гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку на водних об'єктах зони діяльності Жидачівського УВГ за вересень місяць 2016 року

1. В метеорологічному відношенні в першій половині вересня спостерігалася сонячна і тепла погода, без опадів,  температура повітря  вдень була  від +23 до +31 оС та  вночі від +8 до +14 оС. Друга половина місяця характеризувалася різким похолоданням, переважно було хмарно, подекуди йшли короткочасні дощі, температура повітря  вдень була  від +11 до +23 оС та  вночі від +6 до +14 оС. 

2. На річках Дністер, Стрий, Свіча рівні води були близькі до меженних.

3. Хід протипаводкових робіт: 

    На замовлення Мельницької с/р протягом вересня місяця Жидачівським УВГ продовжувались роботи по об’єкту «Першочергові заходи із запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру по захисту сіл Мельничі, Лютинка Жидачівського району Львівської області від підтоплення паводковими та повеневими водами р. Свіча». Виконувалися наступні заходи:

- укріплення схилів хворостяником надводним;

- укріплення схилів кам’яним накидом.

4. Меліоративні системи, об’єкти протиповеневого захисту на річках працювали в повсякденному режимі.  Небезпечних подій та явищ на водогосподарських та водних об’єктах зони діяльності не спостерігалося. 

5. Експлуатаційні служби та підрозділи управління працювали в режимі повсякденної діяльності. Велося постійне спостереження за гідрологічною та водогосподарською обстановкою, аналізувалась інформація із відомчих рівневих постів. Щоденно інформувалося Аналітично-диспетчерський центр Львівського облводресурсів про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку.

6. Надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження на водних об’єктах  зони діяльності  не спостерігалося.

 

29 вересня 2016 року відбулась нарада в приміщенні Жидачівської РДА

29 вересня 2016 року в залі засідань Жидачівської райдержадміністрації відбулась нарада.
 
Нарада відбулось під головуванням першого заступника голови Жидачівської райдержадміністрації Василя Татарина та за участі начальника відділу ТЕБ Львівського облводресурсів І. Б. Дідич., провідного юриста Львівського облводресурсів Ю. І. Когут.
 
У нараді прийняли участь:
- заступник начальника Жидачівського УВГ - В. Я. Горбай.
- начальник відділу водних ресурсів Жидачівського УВГ - Г. М. Шумська.
Розглядалось наступне питання:
1. Рекомендації щодо виявлення взяття на облік безхазяйних ГТС та прийняття такого майна в комунальну власність відповідальних територіальних громад.

29 вересня 2016 року відбулась нарада в приміщення Миколаївської РДА

29 вересня 2016 року в залі засідань Миколаївської райдержадміністрації відбулась нарада.
 
Нарада відбулось під головуванням голови Миколаївської райдержадміністрації Т. П. Оприск та за участі начальника відділу ТЕБ Львівського облводресурсів І. Б. Дідич., провідного юриста Львівського облводресурсів Ю. І. Когут.
У нараді прийняла участь провідний спеціаліст з використання водних ресурсів Жидачівського УВГ - Г. І. Залюбовська.
Розглядалось наступне питання:
1. Рекомендації щодо виявлення взяття на облік безхазяйних ГТС та прийняття такого майна в комунальну власність відповідальних територіальних громад.

28 вересня 2016 року у приміщенні Жидачівської РДА відбулось засідання Дня влади

28 вересня 2016 року в залі засідань Жидачівської райдержадміністрації відбулося засідання Дня влади.
 
Засідання відбулось під головуванням першого заступника голови Жидачівської райдержадміністрації Василя Татарина та за участі голови районної ради Ігоря Коса, керівника апарату, т.в.о. заступника голови РДА Світлани Самсонової.
 
У засідання прийняли участь:
- заступник начальника Жидачівського УВГ - В. Я. Горбай. - начальник відділу водних ресурсів Жидачівського УВГ - Шумська Г. М.
Розглядались наступні питання: 1. Використання водних об’єктів на території Жидачівського району та порядок передачі їх в оренду. 2. Передача гідротехнічних споруд на баланс органів місцевого самоврядування.