Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за тиждень з 01.09.2016 р. по 07.09.2016 р. на водних об’єктах на території зони діяльності Жидачівського УВГ

1. В метеорологічному відношенні, минулий тиждень характеризувався теплою погодою. Впродовж першої половини тижня спостерігалась сонячна погода, без опадів, легкий вітер. Друга половина тижня – похмура погода, невеликий короткочасний дощ, місцями зранку туман, пориви вітру. Температура повітря  вдень спостерігалася від +22 до +25оС та вночі від +8 до +14оС.

2. На річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалися рівнів води близькі до меженних. 

3. Хід протипаводкових робіт: 

- На замовлення Мельницької с/р, Жидачівським УВГ проводяться роботи по відновленню берегоукріплення захисної дамби сіл Мельничі, Лютинка Жидачівського району Львівської області.

4. Насосні станції перекачки води не здійснювали, працювали  в повсякденному режимі.

5. Меліоративні системи та об’єкти протиповеневого захисту на річках працювали в експлуатаційному режимі. 

6. Експлуатаційні служби та підрозділи управління працювали в режимі підвищеної готовності (на основі розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.01.2015 №47-4 та наказу Львівського облводресурсів №24 від 27.01.2015р.)

7. Надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження на водогосподарських  об’єктах  зони діяльності не спостерігалось.

 

На Жидачівщині розпочали відновлення протиповеневих захисних споруд на р.Свіча біля с.Мельничі

2 вересня 2016 року народний депутат України Андрій Кіт та перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин побували із робочою поїздкою в с. Мельнич, де ознайомилися із ходом проведення робіт з відновлення протиповеневих захисних споруд на р. Свіча біля с. Мельнич.

 

Про хід виконання притиповеневих заходів розповіли: начальник Жидачівського управління водного господарства Михайло Козовіта та місцевий сільський голова Петро Михайлович.

Як повідомив начальник Жидачівського управління водного господарства Михайло Козовіта, в даний час в ході проведення протиповеневих заходів здійснюється заготовка хворостяника та перевезення негабаритного каменю на приоб’єктний склад. 

02.09.2016р. - участь у Skyp-нараді

02.09.2016 року у приміщенні Жидачівської РДА відбулась Skyp-нарада з Департаментом екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

 

Skyp-нарада відбулась під головуванням начальника відділу регулювання використання водних ресурсів та надр Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації - Орловського К. С.

 

У Skyp-нараді прийняли участь:

- керівник управління АПК Жидачівської РДА - Кіячик Г. Ф.

- начальник відділу водних ресурсів Жидачівського УВГ - Шумська Г. М.

 

Розглядались наступні питання:

1. Про виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 08.08.2016 року №70 щодо проведення інвентаризації водних об’єктів та правовстановлюючих документів на користування ними.

2. Про формування “Комплексної обласної інвестиційної програми зменшення забруднення водних ресурсів шляхом модернізації/будівництва очисних споруд на каналізаційних мереж” (лист Департаменту від 30.08.2016 №05-3878).