Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за тиждень з 24.11.2016 р. по 30.11.2016 р. на водних об’єктах на території зони діяльності Жидачівського УВГ

1. В метеорологічному відношенні, минулий тиждень характеризувався прохолодною та морозяною погодою. Протягом тижня спостерігалася хмарна погода, місцями опади у вигляді невеликого короткочасного дощу, снігу та мокрого снігу. Вітер помірний, місцями пориви сильного вітру. Вдень місцями ожеледь. На дорогах ожеледиця. Температура повітря вдень була від –1оС до +4оС та вночі від –7оС до +2оС.

2. На річках Дністер, Стрий, Свіча протягом звітного тижня спостерігався спад рівнів води в межах 5 – 15 см/добу.

Детальніше...

29 листопада 2016 року в Жидачівському відділенні Держгеокадастру відбулась нарада

29 листопада 2016 року в Жидачівському відділенні Держгеокадастру відбулась нарада з питань взаємозвірки наявності осушених земель на території сільських рад Жидачівського району, облік яких ведеться спеціалістами Жидачівського УВГ.

 

Нарада відбувалась за участю:

  • головного спеціаліста відділу Держгеокадастру – Федорів Г. Ф.;
  • провідного інженера Жидачівського УВГ – Жилко О. О.;
  • землевпорядників сільських рад району.

Детальніше...

24.11.2016 року відбулась IX сесія Жидачівської районної ради

24.11.2016 року відбулась IX сесія Жидачівської районної ради, на якій розглядалось питання про ситуацію на території ДП «Подорожнянський рудник».

 

З інформацією по даному питанню виступив заступник начальника Роздільського ДГХП – Мостовий І. А.

Детальніше...

Експлуатаційна діяльність. Виконання ремонтно - доглядових робіт

На меліоративних системах зони діяльності Жидачівського УВГ продовжується виконання ремонтно - доглядових робіт оглядачами гідротехнічних об'єктів: вирубка чагарнику на каналах.

Фото 1. Нежухівська осушна система

Детальніше...

Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за тиждень з 17.11.2016 р. по 23.11.2016 р. на водних об’єктах на території зони діяльності Жидачівського УВГ

1. В метеорологічному відношенні, минулий тиждень характеризувався прохолодною погодою. Протягом тижня спостерігалася хмарна погода, без опадів, помірний вітер. Температура повітря вдень була  від +1оС до +6оС та вночі від -2оС  до +6оС.

2. На річках Дністер, Стрий, Свіча протягом 19 – 21 листопада 2016 року відмічався  підйом рівнів води  на 0,7 – 1,8 м. над поточними рівнями. З другої половини дня 21.11 по 23.11 спостерігається поступовий спад рівнів води.                

Детальніше...