Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за тиждень з 08.09.2016 р. по 14.09.2016 р. на водних об’єктах на території зони діяльності Жидачівського УВГ

1. В метеорологічному відношенні, минулий тиждень характеризувався жаркою погодою. Впродовж тижня спостерігалась сонячна погода, без опадів, легкий вітер, місцями зранку туман. Температура повітря  вдень спостерігалася від +23 до +31оС та вночі від +7 до +10оС.

2. На річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалися рівнів води близькі до меженних. 

3. Хід протипаводкових робіт: 

- На замовлення Мельницької с/р, Жидачівським УВГ продовжуються роботи по відновленню берегоукріплення захисної дамби сіл Мельничі, Лютинка Жидачівського району Львівської області.

4. Насосні станції перекачки води не здійснювали, працювали  в повсякденному режимі.

5. Меліоративні системи та об’єкти протиповеневого захисту на річках працювали в експлуатаційному режимі. 

6. Експлуатаційні служби та підрозділи управління працювали в режимі підвищеної готовності (на основі розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.01.2015 №47-4 та наказу Львівського облводресурсів №24 від 27.01.2015р.)

7. Надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження на водогосподарських  об’єктах  зони діяльності не спостерігалось.

 

Виконання ремонтно - доглядових робіт

Виконання ремонтно – доглядових робіт оглядачами гідротехнічних об’єктів у вересні місяці на меліоративних системах Жидачівського та Миколаївського районів

        

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА повідомляє про вільні стави, які можуть надаватись в оренду

У зв’язку із прийняттям Закону України «Про аквакультуру» від 18 вересня 2012 року № 5293-VI, що набув чинності 01.07.2013, яким внесено зміни до ст. 51 Водного кодексу України, водні об’єкти надаються у користування на земельних торгах в комплексі із земельними ділянками на яких вони розташовані.
На виконання доручення голови обласної державної адміністрації, щодо забезпечення ефективного та раціонального використання природних ресурсів, утримання водних об’єктів в належному санітарному та гідрологічному режимі, збільшення надходжень до місцевих бюджетів, Департаментом екології та природних ресурсів проводиться робота щодо передачі в оренду вільних ставків на земельних торгах.
Запрошуємо всіх охочих ознайомитись із переліком вільних водних об’єктів та звертатися в Департамент екології щодо їх передачі в оренду на земельних торгах. Також подаємо зразок заяви щодо включення ставків до переліку об’єктів, які будуть передаватися в оренду. Ознайомитися з Переліком і заявою можна за посиланнями:
http://www.ekologia.lviv.ua/file/monitoring/perelikstav.pdf
http://www.ekologia.lviv.ua/file/monitoring/zayava.pdf

Жидачівський УВГ виконуються роботи по укріпленню аварійної ділянки на р. Свіча в с. Мельничі Жидачівського району

Жидачівським УВГ продовжується виконання робіт по укріпленню аварійної ділянки на р. Свіча в с.Мельничі Жидачівського району.

Головний інженер управління Жилко М. О. та начальник дільниці Крулікевич В.О. уточнювали перелік першочергових заходів із запобігання виникнення надзвичайної ситуації по захисту сіл Мельничі, Лютинка.

   

До роботи залучені бригада робітників управління в кількості 12 чоловік та техніка управління:

- Екскаватор DOSSAN – 1 шт.;

- Автокран КС – 1 шт.;

- Бульдозер Д606 – 1 шт.;

- Автомашини КРАЗ, ЗІЛ, ЛЕК-452 – 3 шт.