21.10.2016 року - засідання Жидачівської районної комісії з питань ТЕБ та НС

     21 жовтня 2016 року в залі засідань Жидачівської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Жидачівської райдержадміністрації Василя Татарина відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

      У засідання прийняв участь заступник начальника Жидачівського управління водного господарства - Горбай Василь Ярославович.

          На засіданні було розглянуто питання про стан підготовки підприємств, установ та організацій району до функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017рр. та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду.

 

 

Жидачівським УВГ продовжуються роботи по укріпленню аварійної ділянки на р. Свіча в с. Мельничі Жидачівського району

      Жидачівське управління водного господарства продовжує роботи на об’єкті протиповеневого захисту села Мельничі по реалізації проекту «Першочергові заходи із запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру по захисту сіл Мельничі, Лютинка Жидачівського району Львівської області від підтоплення паводковими та повеневими водами р. Свіча». Виконуються наступні роботи: укріплення схилів хворостяниками надводними; укріплення схилів кам’яним накидом насухо.

Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за тиждень з 13.10.2016 р. по 19.10.2016 р. на водних об’єктах на території зони діяльності Жидачівського УВГ

1. В метеорологічному відношенні, минулий тиждень характеризувався прохолодною погодою.Протягом тижня переважно спостерігалася хмарна погода, опади у вигляді невеликого дощу,  місцями сильні пориви вітру, інколи зранку туман і приморозок. Температура повітря  вдень була  від +5 до +11оС та вночі від –1 до +4оС.

2. На річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалися рівнів води близькі до меженних.

3. Хід протипаводкових робіт:

На замовлення Мельницької с/р протягом тижня Жидачівським УВГ продовжувались роботи по об’єкту «Першочергові заходи із запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру по захисту сіл Мельничі, Лютинка Жидачівського району Львівської області від підтоплення паводковими та повеневими водами р. Свіча». Виконувалися наступні заходи:

- укріплення схилів хворостяником надводним;

- укріплення схилів кам’яним накидом насухо.

Детальніше...

Участь тендерного комітету у семінарі

18 жовтня 2016 року члени тендерного комітету Жидачівського управління водного господарства прийняли участь у семінарі на тему "Робота у системі електронних закупівель PROZORRO", що проводився у приміщені Львівського облводресурсів. Семінар відбувся за участю представника ЮФ "Світ права".