💦5-7 листопада проходила Міжнародна спеціалізована виставка - AQUA Ukraine – 2019

Начальник Жидачівського УВГ Орест Білас прийняв участь у XVII Міжнародній спеціалізованій виставці “AQUA UKRAINE-2019”.

💧Міжнародна🌏 спеціалізована виставка «AQUA 🇺🇦UKRAINE 2019» демонструє сучасні технології та обладнання, новітні розробки, необхідні для насичення вітчизняного ринку 👍найкращими пропозиціями в сфері водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, енергозбереження тощо.

У ЖИДАЧІВСЬКІЙ РДА ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ РОЗЧИСТКИ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РУСЛА РІЧКИ СТРИЙ БІЛЯ С. ПОКРІВЦІ

29 жовтня, керівник апарату, т.в.о. голови Жидачівської райдержадміністрації Світлана Самсонова провела робочу нараду з обговорення питань проведення розчистки та регулювання русла річки Стрий біля с. Покрівці (від межі із Стрийським районом і нижче по течії на території Гніздичівської ОТГ Жидачівського району).

Робоча зустріч відбулася за участю представників Жидачівського управління водного господарства, юридичного відділу апарату РДА та виконавців робіт.

Було обговорено питання завершення всіх підготовчих процедур, зокрема, укладення договору із виконавцем робіт з розчистки та регулювання р. Стрий.

16 жовтня 2019 року в Дрогобицькому районі пройшов семінар "Впровадження принципів💧 Водної Рамкової Директиви у сфері водного господарства"

16 жовтня 2019 року в Дрогобицькому районі пройшов семінар "Впровадження принципів💧 Водної Рамкової Директиви у сфері водного господарства" для спеціалістів БУВР Західного Бугу та Сяну та міжрайоних управлінь водного господарства💦.
В рамках семінару було проведено зустрічі з місцевою владою смт Східниця та м. Борислав.
Учасники семінару ознайомились з проблемами Борислава, зокрема зсувами берегів річки🏞 Тисмениця та результатами робіт з берегоукріплення, які проводило у 2019 році Дрогобицьке УВГ. Разом з тим, на власні очі побачили природні витоки нафти та забруднення поверхневих вод.
Також було оглянуто лікувальні джерела💦 та берегокріплення в смт Східниця. Окрема увага була приділена питанню будівництва очисних споруд курорту Східниця , що планується виконуватися за кошти💶міжнародного гранту. Загальна вартість робіт 840💶 тис. грн.