26.05.2018 відбулось святкування Міжнародного дня Дністра. Свято проходило під гаслом «Дністер - перлина заповідних територій».

25 квітня 2017 року з виконання угоди між урядом України та урядом республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод Дністра було прийнято рішення про проведення спільного заходу Міжнародного дня Дністра в останню неділю травня починаючи з 2018 року.

         Почесне право провести перше святкування Міжнародного дня Дністра отримав давній Галич. І свідченням цієї історичної події було відкриття пам’ятного знаку на березі Дністра.

         Свято проходило за сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України, Держводагентства України , Дністровського БУВР, ОБСЄ, GEF, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської обласної ради, Галицької районної державної адміністрації, Галицької районної ради, Галицької міської ради та ін.

Детальніше...

Інформація за місяць ( квітень 2018 року)

Інформація

за місяць (  квітень  2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

       В метеорологічному відношенні перша декада квітня характеризувалася хмарною, прохолодною погодою з температурою до -1 - +5°С вночі та до +8 - +20°С вдень, спостерігалися помірні опади у вигляді дощу протягом  01.04. та 06.04.

       В другій декаді місяця була в основному була хмарна з проясненням  погода, без опадів, з більш високою температурою повітря  від  +8° до +11°С вночі, та +18° +23°С вдень, спостерігалися пориви сильного вітру.

        Третя декада місяця характеризувався малохмарною та сонячною погодою, високою температурою повітря вдень до  +18° +25°С та вночі  від  +8° до +12°С, протягом 26.04 спостерігався дрібний короткочасний дощ.

Детальніше...

Година Землі 2018

В суботу, 24 березня 2018 року, у всьому світі на одну годину (з 20:30 до 21:30) вимкнуть світло. Вимкненням необов'язкового світла й електричних пристроїв люди мають намір висловити підтримку екологічній акції Година Землі.Так активісти звернуть увагу на необхідність збереження ресурсів на планеті.

Година Землі — міжнародний природоохоронний рух, започаткований WWF (Всесвітній фонд природи). Проведення акції також дозволяє привернути увагу до екологічних проблем Землі. Цього року WWF пропонує в рамках акції дізнатися більше про біорізноманіття нашої планети.

Справжня запорука успіху Години Землі — прихильність людей до планети. Саме вона сприяє створенню довгострокового екологічного та соціального впливу. З кожним роком глобальний рух стає все потужнішим.