Виконання планових завдань за вересень 2018

Виконання планових завдань.

Жидачівське управління водного господарства згідно доведеного завдання виконує роботи на міжгосподарських осушних системах, які знаходяться на балансі управління.Протягом вересня місяця проводились роботи по окошенню каналів і дамб.Роботи виконувались оглядачами гідротехнічних об’єктів.

Детальніше...

Інформація за місяць ( вересень 2018 року)

Інформація

за місяць ( вересень  2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

       В метеорологічному відношенні протягом першої половини вересня була переважно хмарна з проясненням та часом сонячна погода,  переважно без опадів. Температура повітря була  до +8 - +12°С вночі та до +20 - +26°С вдень.

       В другій половині місяця переважно була хмарна  та  хмарна з проясненням погода, спостерігався поривчастий вітер, часом йшли невеликі короткочасні дощі. В кінці вересня  вночі та вранці на поверхні грунту та місцями в повітрі спостерігалися заморозки 0 – 1°С.

      Температура повітря коливалася від  +2° -  +10°С вночі та до  +10° - +25°С вдень.

  1. Гідрологічна обстановка

       Протягом вересня   на річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалося рівні води близькі до меженних.

Детальніше...

#Яприбрав_ТвояЧерга

Львівське обласне управління водних ресурсів та Жидачівське управління водного господарства долучилось до екологічної акції "Міжнародний день чистих берегів".
Головний меседжер якого - звернення до екологічної свідомості нашого суспільства щодо бережливого ставлення до берегів річок України.
Дружньою командою прибрали сміття на березі р. Стрий в м. Жидачеві. Сподіваємось, що наші зусилля були не даремні і стануть для суспільства прикладом дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Детальніше...

Екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day)

15 вересня 2018 року відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбереж - Міжнародного дня чистих берегів. 
 

 

Виконання планових завдань за серпень 2018

Виконання планових завдань.

Жидачівське управління водного господарства згідно доведеного завдання виконує роботи на міжгосподарських осушних системах, які знаходяться на балансі управління.Протягом серпня місяця проводились роботи по окошенню каналів і дамб.Роботи виконувались оглядачами гідротехнічних об’єктів .