21 лютого 2020 року - участь у засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС у Жидачівській райдержадміністрації

 

21 лютого 2020 року голова Жидачівської райдержадміністрації Марія Гучко провела розширене засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У засіданні прийняв участь начальник Жидачівської дільниці  –     Максимов Р. В.

Розглядалися питання про спільні завдання із запобігання спалювання сухої рослинності, про готовність сил цивільного захисту району та органів місцевого самоврядування до пропуску повені та паводків у 2020 році.

Після обговорення цих питань комісією прийнято відповідні рішення.

Підготовка Жидачівського управління водного господарства до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2020 році

 

З метою своєчасного вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, господарських об’єктів, сільськогосподарських угідь від шкідливої дії льодоходу, повені і паводків у Жидачівському управлінні водного господарства проведено наступну роботу:

  1. Видано наказ «Про пропуск льодоходу, повені та паводків у 2020 році»;
  2. Розроблено та затверджено план дій щодо підготовки і пропуску льодоходу, повені та паводків у 2020 році;
  3. Затверджено уточнений склад диспетчерської служби управління;

    Детальніше...

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ

2 лютого – Всесвітній День водно-болотних угідь (World Wetlands Day)

2 лютого – Всесвітній День водно-болотних угідь (World Wetlands Day)

         Заходи, які проводять у Всесвітній день водно-болотних угідь, покликані привернути увагу громадськості та урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримання збалансованого розвитку нашої планети.

         Конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення переважно як місця проживання водоплавних птахів, була підписана
2 лютого 1971 року в м. Рамсар (Іран), з того часу відома як Рамсарська конвенція. 

         Основною метою цієї Конвенції є збереження та раціональне використання водно-болотних угідь як засобу досягнення збалансованого розвитку в усьому світі. Всесвітній день водно-болотних угідь було вперше відзначено в 1997 році.

Детальніше...

ЗАГАЛЬНА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ

 

10 грудня 1948 р. у Парижі було прийнято Загальну декларацію прав людини, яка істотно поповнила скарбницю людської  цивілізації,  звеличила собою  людство  і  певною  мірою захистила  його.  Це  перший  в  історії  міжнародних  відносин  акт,  в  якому проголошено широке коло основних прав і свобод людини. З того часу дата  прийняття Загальної декларації прав людини щорічно відзначається у всьому світі як День прав людини.

Загальна декларація прав людини є продуктом повоєнних роздумів, надій і сподівань людства. Питання щодо необхідності розробки декларації прав людини було порушено США під час роботи над Статутом Організації Об’єднаних Націй у 1943-1945 році. Саме в цей період проблема створення механізму міжнародного захисту в області прав людини була дуже актуальною, причини цього згодом було сформульовано в Преамбулі Загальної декларації прав людини.

Підготовка Загальної декларації прав людини відбувалася в умовах складної дипломатичної боротьби, а її ухвалення було результатом розгляду і погодження різних поглядів і точок зору. Виявлялось це у тому, що західні держави орієнтувалися на Французьку декларацію прав людини і громадянина 1789 р., Конституцію США 1787 р. та інші документи, що проголошують природний характер прав і свобод людини, які належать кожному з часу його народження.

Детальніше...