Інформація за місяць ( листопад 2018 року)

Інформація

за місяць ( листопад  2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

     В метеорологічному відношенні протягом першої половини місяця спостерігалася  переважно хмарна з проясненням погода, помірний вітер, без опадів.Температура повітря коливалася від  +3° -  +12°С вночі до  +7° - +19°С вдень.

       Протягом другої половини листопада спостерігалася  переважно хмарна погода, помірний вітер., на дорогах ожеледиця. З 19 листопада встановився незначний сніговий покрив, який протримався до 22 листопада. 24 листопада спостерігався дощ, а 25 - 26 листопада йшов дощ з переходом в мокрий сніг і знову встановився незначний сніговий покрив, який протримався до кінця місяця.

Температура повітря коливалася від  0° -  -10°С морозу вночі до  -5° - +3°С вдень.

  1. Гідрологічна обстановка

Протягом листопада на річках Дністер, Стрий, Свіча були стабільні рівні води близькі до меженних. З 29 листопада на р. Дністер спостерігалася поява льодових явищ у вигляді заберегів та шуги, а на малих річках, струмках та ставках відбувалося  встановлення льодоставу з незначною товщиною криги.  

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел»

Міністерство екології та природних ресурсів України оголошує щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел». До участі у Конкурсі запрошуються всі небайдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.

Мета конкурсу -  розширення практичної природоохоронної діяльності в суспільстві, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

Детальніше...

Виконання планових завдань за жовтень 2018

Виконання планових завдань.

Жидачівське управління водного господарства згідно доведеного завдання виконує роботи на міжгосподарських осушних системах, які знаходяться на балансі управління.Протягом жовтня місяця проводились доглядові роботи на осушних системах.Роботи виконувались оглядачами гідротехнічних об’єктів.

Детальніше...

Інформація за місяць ( жовтень 2018 року)

Інформація

за місяць ( жовтень  2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

В метеорологічному відношенні протягом першої декади жовтня була переважно хмарна погода, протягом  02-03 жовтня часом спостерігався невеликий короткочасний дощ,  помірний вітер, вночі та вранці спостерігалися тумани.  На початку місяця вночі та вранці на поверхні грунту та місцями в повітрі спостерігалися заморозки 0 – 1оС. Температура повітря коливалася від  +0° -  +6°С вночі та до  +10° - +18°С вдень.

 Протягом другої декади жовтня спостерігалася сонячна погода, без опадів, помірний вітер, вночі та вранці спостерігалися тумани. Температура повітря коливалася від  +5° -  +8°С вночі та до  +15° - +23°С вдень.

В третій декаді з 21 жовтня розпочалося поступове зниження температури  повітря до 0° -  +5°С вночі та до  +8° - +10°С вдень. Спостерігалися хмарна погода, опади у вигляді дощу протягом 23-25 жовтня та пориви вітру. З 28 жовтня розпочалося поступове підвищення температури  повітря до    9° -  +14°С вночі та до  +14° - +23°С вдень, спостерігалася хмарна з проясненням погода, без опадів, слабкий вітер.

2.Гідрологічна обстановка

Протягом жовтня на річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалося рівні води близькі до меженних. 

Детальніше...