Інформація за місяць ( квітень 2019 року)

Інформація

за місяць ( квітень 2019 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

В метеорологічному відношенні протягом першої декади квітня спостерігалася переважно суха, малохмарна  погода, без опадів, помірний вітер.

Температура повітря коливалася від +2° -  +7°С вночі та до  +10° - +20°С  тепла вдень.

Протягом другої декади місяця спостерігалася переважно суха, хмарна з проясненням погода, без опадів, помірний вітер. Протягом 16 - 17 квітня спостерігалися місцями невеликі короткочасні дощі.

Температура повітря коливалася від -1°морозу до +7°С тепла вночі,  +8° - +13°С  тепла вдень.

Протягом третьої декади квітня спостерігалася хмарна та хмарна з проясненням  погода, протягом 22-23 квітня пориви сильного вітру, протягом 27 – 28 квітня був дощ, місцями сильний дощ зливового характеру. Температура повітря коливалася від +3°С - +8°С тепла вночі до  +12° - +17°С  тепла вдень.

  1. Гідрологічна обстановка

Протягом місяця на річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалася стабілізація рівнів води весняного водопілля на відмітках, що переважали меженні від 5 до 70 см. без негативних наслідків.

З 30 квітня внаслідок випадання дощів, місцями сильних дощів, розпочалося підвищення рівнів води на річках Дністер, Стрий, Свіча на 2-60 см. за добу, без негативних наслідків.

Детальніше...

Виконання доглядових робіт

Працівниками управління проводяться ремонтно-доглядові роботи по видаленню чагарникової рослинності на міжгосподарській меліоративній мережі:осушувальна системи «Гончарний дренаж».

     

Інформація за місяць ( березень 2019 року)

Інформація

за місяць ( березень 2019 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

В метеорологічному відношенні протягом першої декади березня спостерігалася переважно хмарна погода, без опадів, 10 – 11 березня  був сильний вітер, місцями шквалистого характеру

Температура повітря коливалася від -4° -  +10°С вночі до  0° - +15°С вдень.

Протягом другої декади місяця  була переважно хмарна погода, протягом 11-12 березня спостерігалися невеликі короткочасні дощі з переходом в мокрий сніг. Температура повітря коливалася від -4° -  +10°С вночі до  +2° - +15°С вдень.

Протягом третьої декади березня спостерігалася переважно хмарна з проясненням погода, без опадів, помірний вітер, лише 25-26 березня подекуди йшли невеликі короткочасні дощі, часом дощ зі снігом, пориви сильного вітру.

Температура повітря коливалася від 0° -  +9°С вночі до  +5° - +19°С  тепла вдень.

  1. Гідрологічна обстановка

Протягом 06 – 12 березня на річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігалося незначне коливання рівнів води в межах 5-50 см. з перевагою підйому, без негативних наслідків. З 13.03 відмічався повільний спад рівнів води. З 18 на 19 березня спостерігався ріст рівнів води на річках Дністер, Стрий, Свіча на  2-28 см. за добу, в межах русла. З 20.03 відмічався повільний спад рівнів води.

Детальніше...

Розпочався Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра-2019»

 У 2009 році у м. Одеса вперше пройшов конкурс «Барви Дністра». Результати конкурсу були настільки вражаючими, що організатори прийняли рішення зробити конкурс «Барви Дністра» щорічним та міжнародним. З  2010 по 2018 рік оргкомітет конкурсу був в Басейновому управлінні водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну (колишня назва Львівське облводресурсів) (м. Львів), з 2019 року - в Дністровському басейнового управління водних ресурсів (м. Івано-Франківськ).

Тема Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2019» : «Скажемо НІ пластику в Дністрі».
У 2019 році конкурс триватиме з 22 березня по 1 жовтня. Номінаціями конкурсу є: «Малюнок», «Фоторобота», «Відеофільм, слайд-шоу», «Захід з оздоровлення водних ресурсів», «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».
До участі у конкурсі «Барви Дністра» запрошуються учні, студенти та викладачі загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів усіх форм власності, водокористувачі басейну Дністра на території України та Молдови.
Кожний учасник може подати до двох робіт за адресами:
-   76014, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 23 А, Дністровське БУВР;
-   79017, м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, 14, БУВР Західного Бугу та Сяну.
 
Детальна інформація про умови конкурсу розміщена на сайті Дністровського БУВР.

Прибирання сміття на р. Летнянка

В рамках проведення заходів місячника озеленення, прибирання та благоустрою працівниками Миколаївської дільниці Жидачівського УВГ організовано прибирання сміття на дамбах та берегах р. Летнянка біля села Гірське Миколаївського району.

Детальніше...