Інформація за місяць ( січень 2018 року)

Інформація

за місяць (  січень 2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

 1. Метеорологічна обстановка

  В метеорологічному відношенні протягом місяця  була переважно хмарна з проясненням погода.

  В першій декаді місяця протягом 07-08 січня спостерігалися опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Температура повітря коливалася від  -2° - +7°С вночі до +3 - +12°С  вдень.

  Протягом другої декади місяця переважно була морозна погода до -7°С вдень та -12°С вночі. Протягом 11,12,13, 21-22 січня   спостерігалися опади у вигляді снігу та мокрого снігу.

  В третій декаді 29-30 січня йшов невеликий короткочасний дощ, спостерігалися пориви сильного вітру. Температура повітря коливалася  від  -7° - +6°С вночі до -3 - +9°С  вдень.

  Детальніше...

Інформація за місяць ( грудень 2017 року)

Інформація

за місяць (  грудень 2017 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

 1. Метеорологічна обстановка

        В метеорологічному відношенні протягом першої декади грудня була переважно хмарна погода, спостерігався  часом дощ, мокрий сніг, сніг, пориви вітру. Температура повітря  вночі від  -2° до +1° тепла, вдень -1 - +50 тепла

        Протягом другої декади місяця була хмарна погода, спостерігалися місцями короткочасні дощі, мокрий сніг та сніг, помірний вітер. Температура повітря вдень була від -3оС до +12оС та вночі від    -3оС до +12оС.

        В  третій декаді місяця була хмарна з проясненням погода, протягом 23 – 24  грудня йшли невеликі короткочасні дощі. Температура повітря вночі від -1°  до  +2° тепла, вдень +1 – +3° тепла. 

 1. Гідрологічна обстановка

Протягом грудня внаслідок потепління, випадання дощів та танення снігу спостерігався ріст рівнів води на річках Дністер, Стрий, Свіча. Підняття рівнів води відбувалося  в три етапи:

 • 14 грудня рівні води досягли максимумів і складали:

- Дністер (с. Заліски)

500 см.

14.12.2017р

8 год.

 - Стрий   (м.Жидачів)

240 см.

14.12.2017р.

8 год.

 -  Свіча  (с. Мельничі)

170 см.

13.12.2017р

15 год.

- Дністер (с. Розвадів)

450 см.

14.12.2017р.

15 год.

Детальніше...

Всеукраїнський тиждень права

В Жидачівському управлінні водного господарства

Всеукраїнський тиждень права

проводитиметься 4-8 грудня 2017 року.

 Права і свободи людини і громадянина України закріплено Конституцією, як Основним  законом України. Конституційні права і свободи ґрунтуються на засадах Загальної декларації прав людини прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН  10 грудня 1948 року в паризькому палаці Шайо. Її перекладено принаймні 375 мовами й діалектами мов. Декларація була прямим наслідком досвіду Другої світової війни і вперше сформулювала ті права, які повинна мати кожна людина. Україна ратифікувала ці пакти у 1973 році. Те ж саме зробили понад сто інших країн світу, які зобов'язалися привести своє національне законодавство у відповідність до прописаних у пактах вимог. Міжнародно-правові акти отримали верховенство над внутрішнім законодавством. І це надало можливість громадянину, чиї політичні чи громадянські права порушені, звернутися за захистом безпосередньо до Комітету з прав людини при ООН, якщо він вичерпав можливості захисту, надані національним законодавством. Якщо ж певне право людини не отримало конституційного закріплення з боку держави, воно визнається таким на основі міжнародних актів.

Детальніше...