Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за червень місяць 2017 року на водних об’єктах на території зони діяльності Жидачівського УВГ

1. В метеорологічному відношенні червень місяць виявився жарким з сонячною, інколи хмарною з проясненням погодою. Впродовж місяця часто спостерігалися опади у вигляді дощу, в окремі дні грози та сильні дощі зливового характеру, інколи зранку відмічались тумани. Вітер переважав помірний, в окремі дні сильні пориви вітру. Температура повітря вдень була від +18оС до +35оС та вночі від +8оС до +20оС.

Детальніше...

27.06.2017 року - виробнича нарада у Львівському облводресурсів

27.06.2017 року - начальник Жидачівського УВГ Козовіта М. С., прийняв участь у виробничій нараді Львівського обласного управління водних ресурсів з питань ходу виконання планових завдань з основної діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу у І півріччі 2017 року, ходу виконання робіт на об’єктах, які фінансуються за рахунок коштів, виділених з обласногофонду охорони навколишнього природного середовища, та іншого.

27.06.2017 - нарада у Миколаївській РДА

27.06.2017 року у Миколаївській РДА відбулась нарада по питанню регулювання русла р. Щирок в с. Вербіж Гонятичівської с/р Миколаївського району.

В комісії по врегулюванню соціальних питань та прийняттю технічних рішень щодо розчистки русла річки прийняли участь:

- перший заступник голови Миколаївської РДА - Лукомський Ярослав Степанович;

- головний інженер Жидачівського УВГ - Жилко Микола Олександрович;

- начальник Миколаївської дільниці Жидачівського УВГ - Оприско Іван Юрійович;

- сільський голова Гонятичівської с/р - Кордіяка Володимир Йосипович.

Дозвіл на спеціальне водокористування

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру»Водного кодексу УкраїниЗакону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»Положення про Державне агентство водних ресурсів України та Положення про Сектор у Львівській області Державного агентства водних ресурсів України, Сектор здійснює видачу (відмова у видачі, переоформлення, видача дубліката, анулювання) дозволу на спеціальне водокористування у Львівській області.

Детальніше...