Інформація за тиждень (з 21.09.2017 р. по 27.09.2017 р.)

 Інформація про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження на території зони діяльності Жидачівського УВГ   

 

  1. В метеорологічному відношенні в першій половині тижня було хмарно, протягом 22-24 вересня йшли дощі, подекуди сильні дощі, грози, пориви вітру. В другій половині тижня спостерігалася хмарна з проясненням погода, без опадів, помірний вітер. Температура повітря вдень була від +13оС до +19оС та вночі від +7оС до +12оС.
  2. У звязку з сильними та дуже сильними дощами впродовж 22-25 вересня відмічався підйом рівнів     води в межах  русел на рiчках басейну Днiстра  на 0,6-1,2 м.    З 26 вересня відмічався  спад рівнів води в межах 10 – 50 см/добу.
  1. Хід протипаводкових робіт: В Жидачівському районі виконуються природоохоронні заходи, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, по наступних об’єктах:
  • «Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного та санітарного режиму річки Тейсарівка та її приток, а також заходи для боротьби з шкідливою дією вод на території Вільхівецької с/р (с. Вільхівці, с. Туради, с. Іванівці) Жидачівського району Львівської області (капітальний ремонт)» - кошторисна вартість - 1393,206 тис.грн. (замовник Вільхівецька сільська рада);
  • «Будівництво захисної дамби для захисту території індивідуальної житлової забудови (за територією лікарні) від підтоплення водами р. Стрий в м. Жидачеві» - кошторисна вартість – 1231,180 тис.грн. (замовник Жидачівське міська рада)
  • Заходи із захисту сіл Мельничі, Лютинка Жидачівського району Львівської області від підтоплення повеневими та паводковими водами р. Свіча (капітальний ремонт) -  кошторисна вартість – 1480,00 тис. грн.  (замовник Жидачівське УВГ)
  1. Насосні станції перекачки води не здійснювали, працювали в повсякденному режимі.
  2. Меліоративні системи та об’єкти протиповеневого захисту на річках працювали в режимі повсякденної діяльності.
  3. Експлуатаційні служби та підрозділи управління працювали в режимі повсякденної діяльності. Велося постійне спостереження за гідрологічною та водогосподарською обстановкою, аналізувалась інформація із відомчих рівневих постів. Щоденно інформувалося Аналітично-диспетчерський центр Львівського облводресурсів про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку.
  4. Надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження на водогосподарських об’єктах  зони діяльності не спостерігалось.