Інформація за тиждень (з 14.09.2017 р. по 20.09.2017 р.)

 

 В метеорологічному відношенні протягом першої половини тижня було сонячно, без опадів, в другій половині тижня було хмарно, йшли дощі, часом грози, сильні дощі, пориви вітру. Температура повітря в день була від +17оС до +21оС та вночі від +6оС до +12оС.

  1. На річках зони обслуговування управління спостерігалися рівні води близькі до меженних.
  2. Хід протипаводкових робіт: В Жидачівському районі виконуються природоохоронні заходи, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, по наступних об’єктах:
  • «Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного та санітарного режиму річки Тейсарівка та її приток, а також заходи для боротьби з шкідливою дією вод на території Вільхівецької с/р (с. Вільхівці, с. Туради, с. Іванівці) Жидачівського району Львівської області (капітальний ремонт)» - кошторисна вартість - 1393,206 тис.грн. (замовник Вільхівецька сільська рада);
  • «Будівництво захисної дамби для захисту території індивідуальної житлової забудови (за територією лікарні) від підтоплення водами р. Стрий в м. Жидачеві» - кошторисна вартість – 1231,180 тис.грн. (замовник Жидачівське міська рада)
  • Заходи із захисту сіл Мельничі, Лютинка Жидачівського району Львівської області від підтоплення повеневими та паводковими водами р. Свіча (капітальний ремонт) - кошторисна вартість – 1480,00 тис. грн.  (замовник Жидачівське УВГ)
  1. Насосні станції перекачки води не здійснювали, працювали в повсякденному режимі.
  2. Меліоративні системи та об’єкти протиповеневого захисту на річках працювали в режимі повсякденної діяльності.
  3. Експлуатаційні служби та підрозділи управління працювали в режимі повсякденної діяльності. Велося постійне спостереження за гідрологічною та водогосподарською обстановкою, аналізувалась інформація із відомчих рівневих постів. Щоденно інформувалося Аналітично-диспетчерський центр Львівського облводресурсів про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку.
  4. Надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження на водогосподарських об’єктах  зони діяльності не спостерігалось.