Інформація за місяць ( квітень 2018 року)

Інформація

за місяць (  квітень  2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

       В метеорологічному відношенні перша декада квітня характеризувалася хмарною, прохолодною погодою з температурою до -1 - +5°С вночі та до +8 - +20°С вдень, спостерігалися помірні опади у вигляді дощу протягом  01.04. та 06.04.

       В другій декаді місяця була в основному була хмарна з проясненням  погода, без опадів, з більш високою температурою повітря  від  +8° до +11°С вночі, та +18° +23°С вдень, спостерігалися пориви сильного вітру.

        Третя декада місяця характеризувався малохмарною та сонячною погодою, високою температурою повітря вдень до  +18° +25°С та вночі  від  +8° до +12°С, протягом 26.04 спостерігався дрібний короткочасний дощ.

 

  1. Гідрологічна обстановка

На річках зони обслуговування управління протягом першої половини місяця продовжувалась  весняна повінь.

     Протягом 01-02  квітня спостерігався незначний підйом рівнів води над поточними до +20 +  90  см. по всіх водпостах. Станом на 04 квітня спостерігалося зниження рівнів. Та з  06  квітня розпочався черговий незначний підйом рівнів над поточними до +50 +  60  см. на річках Стрий , Свіча, а з 08 квітня та до кінця місяця спостерігалося  поступове зниження  рівнів  води по всіх  водомірних постах зони діяльності

  1.  Стан і робота гідротехнічних споруд

Меліоративні системи, об’єкти протиповеневого захисту працювали в режимі пропуску весняної повені протягом першої половини місяця, а надалі в повсякденному режимі.

Робота насосних станцій:   Протягом 01 – 04 квітня було включено в роботу Щирецьку насосну станцію в с. Устя  Миколаївського р-ну та  перекачано 78,7 тис. м3 води.  Насосна станція працювала  в періодичному режимі. З 05 квітня і до кінця місяця насосні станції перекачки води не здійснювали.

Отиневицьке водосховище експлуатувалось відповідно до режиму роботи встановленого  на час проходження весняної повені, а надалі в повсякденному режимі.

  1. Хід протипаводкових робіт

  Протягом звітного місяця роботи з протипаводкового захисту не виконувалися.

  1. Робота Диспетчерської служби управління

         Експлуатаційні служби та підрозділи управління працювали в режимі підвищеної готовності. Велося постійне спостереження (4 рази на добу під час повені) за гідрологічною та водогосподарською обстановкою, аналізувалася  інформація із відомчих рівневих постів та постів гідрометеослужби        

          Щоденно, щотижнево, щомісячно  інформується Аналітично-диспетчерський центр Львівського облводресурсів про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку.

        Надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження на водних об’єктах зони діяльності  не спостерігалося.