Інформація про водогосподарську обстановку в зоні діяльності Жидачівського УВГ з 04 червня по 10 червня 2020 року Басейн річки Дністер

 
В метеорологічному відношенні весь звітний тиждень характеризувався хмарною з проясненням погодою. Протягом 06 – 08 червня місцями пройшли короткочасні дощі, грози, град, часом спостерігалися пориви вітру. Температура повітря коливалася від +12° - +18°С вночі до +17° - +25°С вдень.
Протягом 04 – 08 червня на річках басейну Дністра переважав спад рівнів води в межах 10 – 40 см./добу.
З 08 на 09 червня дощі обумовили відновлення підйомів рівнів води на річках Дністер, Стрий, Свіча. Зранку 9 червня сформувалися максимальні рівні води швидкоплинного паводку з підйомами на 4 – 34 см. без негативних наслідків.
Станом на 8 год. 10 червня:
- на річці Дністер рівні води залишаються без змін;
- на річках Стрий, Свіча розпочався спад рівнів води з добовою інтенсивністю 2 – 20 см.
Для відведення надлишкових вод 04 - 06 червня 2020 р. - в періодичному режимі працювала Щирецька насосна станція в с. Устя Миколаївського р-ну. За цей період перекачано 39,3 тис. м3 води.
Канали та гідротехнічні споруди працювали в проектному режимі.
ГЕС в зоні діяльності Жидачівського УВГ відсутні.
Отиневицьке водосховище експлуатується відповідно до «Режиму роботи».
За останніми прогнозами метеорологів впродовж 11 – 12 червня на рiчках басейнів Сяну, Дністра очiкується підйом рівнів води на 0,5 – 1,5 м над рівнями 10 червня на 8 год. В місцях випадiння сильних злив можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах загроза утворення окремих селiв.
Спеціалісти Жидачівського УВГ продовжують відслідковувати водогосподарську ситуацію в басейні річки Дністер та ведуть посилений моніторинг рівнів води в річках.