Гідрометеорологічна та водогосподарська інформація за червень місяць 2017 року на водних об’єктах на території зони діяльності Жидачівського УВГ

1. В метеорологічному відношенні червень місяць виявився жарким з сонячною, інколи хмарною з проясненням погодою. Впродовж місяця часто спостерігалися опади у вигляді дощу, в окремі дні грози та сильні дощі зливового характеру, інколи зранку відмічались тумани. Вітер переважав помірний, в окремі дні сильні пориви вітру. Температура повітря вдень була від +18оС до +35оС та вночі від +8оС до +20оС.

2. На річках зони обслуговування управлінняспостерігалось незначне коливання рівнів води при випадінні сильних зливових дощів в окремі дні:

  • 08 – 09 червня 2017р. на річках Дністер, Стрий, Свіча спостерігався незначний підйом рівнів води на 0,2 – 0,4 м над поточними рівнями ст. на 800 год. 07.06.2017р. Станом на 10.06.2017р. – рівні води в річках поступово понижувалися.

З другої половини червня місяця рівні води на річках зони обслуговування управління були переважно близькими до своїх середньобагаторічних відміток.

3. Хід протипаводкових робіт: роботи не проводились.

4. Робота насосних станцій: перекачки води не здійснювали, працювали в повсякденному режимі.

5. Меліоративні системи, об’єкти протиповеневого захисту на річках працювали в повсякденному режимі. Небезпечних подій та явищ на водогосподарських та водних об’єктах зони діяльності не спостерігалося.

6. Експлуатаційні служби та підрозділи управління працювали в режимі повсякденної діяльності. Велося постійне спостереження за гідрологічною та водогосподарською обстановкою, аналізувалась інформація із відомчих рівневих постів. Щоденно інформувалося Аналітично-диспетчерський центр Львівського облводресурсів про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку.

7. Надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження на водних об’єктах  зони діяльності  не спостерігалося.