26.05.2018 відбулось святкування Міжнародного дня Дністра. Свято проходило під гаслом «Дністер - перлина заповідних територій».

25 квітня 2017 року з виконання угоди між урядом України та урядом республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод Дністра було прийнято рішення про проведення спільного заходу Міжнародного дня Дністра в останню неділю травня починаючи з 2018 року.

         Почесне право провести перше святкування Міжнародного дня Дністра отримав давній Галич. І свідченням цієї історичної події було відкриття пам’ятного знаку на березі Дністра.

         Свято проходило за сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України, Держводагентства України , Дністровського БУВР, ОБСЄ, GEF, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської обласної ради, Галицької районної державної адміністрації, Галицької районної ради, Галицької міської ради та ін.

          В програмі свята відбулися такі заходи:

- відкриття пам’ятного знаку на березі Дністра в м. Галич,

- погашенням поштової марки до Міжнародного дня Дністра,

- проведення акції «Дністер – жива вода» (зариблення Дністра),

- виступи – презентації національних парків,

- виставка малюнків конкурсу «Барви Дністра»,

- концертна програма за участю фольклорних колективів районів Придністров’я, театралізоване дійство, обряд «Зелені свята», богатирські ігри та інші заходи. 


       У святкуванні прийняли участь в.о. начальника Цюра О.А. та спеціалісти Львівського облводресурсів, а також представники Жидачівського, Самбірського та Дрогобицького управлінь водного господарства.