22 березня святкуємо Всесвітній день води

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води. У 2020 році він буде проходити під гаслом «Вода та зміни клімату - прискорення дій». У цей день у всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів, адже більше мільярда людей на планеті використовують неякісну воду. Вода є життєво важливим ресурсом, її запаси скорочуються і кожен може допомогти!

Водна криза в світі. Для людини дуже важливо пити чисту воду - це одна з основних складових здоров'я, як і чисте повітря, здорова їжа і фізична активність. Зараз стає очевидним, що ми споживаємо дуже багато води, більше, ніж Планета може відновити і очистити.

Детальніше...

До уваги громадян та орендарів водних обєктів!!!

У зв’язку з введенням в дію з 21.02.2020 Закону України «Про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування» (далі – Закон), звертаємо увагу на основні нововведення, що забезпечують безперешкодний доступ громадян до водних об’єктів.

Статті 47 та 88 Водного кодексу України доповнено наступним змістом:

Детальніше...

21 лютого 2020 року - участь у засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС у Миколаївській райдержадміністрації

21 лютого 2020 року у Миколаївській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з порядком денним:

  1. Запобігання загибелі людей на воді в зимовий період.
  2. Про готовність сил цивільного захисту району, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого  самоврядування до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2020 році

У засіданні прийняв участь провідний інженер-гідротехнік Миколаївської дільниці – Оприско І. Ю.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

21 лютого 2020 року - участь у засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС у Жидачівській райдержадміністрації

 

21 лютого 2020 року голова Жидачівської райдержадміністрації Марія Гучко провела розширене засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У засіданні прийняв участь начальник Жидачівської дільниці  –     Максимов Р. В.

Розглядалися питання про спільні завдання із запобігання спалювання сухої рослинності, про готовність сил цивільного захисту району та органів місцевого самоврядування до пропуску повені та паводків у 2020 році.

Після обговорення цих питань комісією прийнято відповідні рішення.