Година Землі 2018

В суботу, 24 березня 2018 року, у всьому світі на одну годину (з 20:30 до 21:30) вимкнуть світло. Вимкненням необов'язкового світла й електричних пристроїв люди мають намір висловити підтримку екологічній акції Година Землі.Так активісти звернуть увагу на необхідність збереження ресурсів на планеті.

Година Землі — міжнародний природоохоронний рух, започаткований WWF (Всесвітній фонд природи). Проведення акції також дозволяє привернути увагу до екологічних проблем Землі. Цього року WWF пропонує в рамках акції дізнатися більше про біорізноманіття нашої планети.

Справжня запорука успіху Години Землі — прихильність людей до планети. Саме вона сприяє створенню довгострокового екологічного та соціального впливу. З кожним роком глобальний рух стає все потужнішим.

22 березня – Всесвітній день води.

Жидачівським управлінням водного господарства підготовлено та розміщено в засобах масової інформації  статті щодо відзначення дня води:  

 - на офіційному сайті Жидачівської райдержадміністрації – 1 статтю .

 -на офіційному сайті Миколаївської райдержадміністрації – 1 статтю .

Працівником відділу водних ресурсів  Жидачівського управління водного господарства – Залюбовською Галиною Іванівно. 22.03.2018 року було проведено урок на тему «Вода і природа»  та організовано перегляд  рекомендованого відео ролика «Річки України» в 5-б класі Розвадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Інформація за місяць ( лютий 2018 року)

Інформація

за місяць (  лютий 2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

       В метеорологічному відношенні протягом місяця  була перемінна погода, переважно хмарна з проясненням.

Протягом 01-03 лютого спостерігалися опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Температура повітря коливалася від  0° - +5°С вночі та до 0 - +9°С  вдень.

Протягом другої декади місяця переважно була нестійка  холодна погода, з температурою повітря в межах 0°С вдень та до -4°С вночі. Протягом 12-15 лютого  спостерігалися опади у вигляді снігу та мокрого снігу.

В третій декаді розпочалося поступове похолодання та з 24 лютого температура почала знижуватися до -10 -20°С вночі та до -10 - 15°С  вдень.

  1. Гідрологічна обстановка

Протягом лютого на річках зони діяльності управління спостерігався переважно спад рівнів води.    

       Протягом  3– 5 лютого на річках Дністер, Стрий, внаслідок невеликих опадів та танення снігу спостерігалося підвищення рівнів води до +50 см. за добу. З  7 лютого продовжувався спад рівнів води.

        З 26 по 28 лютого  на річках Дністер, Стрий, Свіча розпочали формуватися льодові явища у вигляді заберегів  та шуги.   На інших водних об’єктах сформувався льодостав. 

Детальніше...

Результати басейнового конкурсу «Барви Дністра 2017 року»

В 2017 році конкурс ”Барви Дністра” тривав з 22 березня по 22 вересня. Цей конкурс спрямований на залучення учнівської та студентської молоді та громадськості до заходів, спрямованих на збереження, відновлення та раціональне використання водних ресурсів, виховання дбайливого та ощадливого ставлення до природи рідного краю, висвітлення актуальних проблем стану водних ресурсів, його реального впливу на здоров’я людей..

Детальніше...