Інформація про водогосподарську обстановку в зоні діяльності Жидачівського УВГ з 04 червня по 10 червня 2020 року Басейн річки Дністер

 
В метеорологічному відношенні весь звітний тиждень характеризувався хмарною з проясненням погодою. Протягом 06 – 08 червня місцями пройшли короткочасні дощі, грози, град, часом спостерігалися пориви вітру. Температура повітря коливалася від +12° - +18°С вночі до +17° - +25°С вдень.
Протягом 04 – 08 червня на річках басейну Дністра переважав спад рівнів води в межах 10 – 40 см./добу.
З 08 на 09 червня дощі обумовили відновлення підйомів рівнів води на річках Дністер, Стрий, Свіча. Зранку 9 червня сформувалися максимальні рівні води швидкоплинного паводку з підйомами на 4 – 34 см. без негативних наслідків.
Станом на 8 год. 10 червня:
- на річці Дністер рівні води залишаються без змін;
- на річках Стрий, Свіча розпочався спад рівнів води з добовою інтенсивністю 2 – 20 см.

Детальніше...

УЧАСТЬ У НАРАДІ З ОБГОВОРЕННЯ ПИТАНЬ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОТИПАВОДКОВИХ ЗАХОДІВ

9 червня голова Жидачівської райдержадміністрації Марія Гучко провела нараду з обговорення питань здійснення протипаводкових заходів на території району.
Участь у нараді взяли: заступник голови РДА Тетяна Карабін, керівник апарату РДА Ірина Вітак, керівники місцевих рад та ОТГ, районних служб, представники структурних підрозділів РДА.
Провідний фахівець з використання водних ресурсів Жидачівського управління водного господарства Галина Шумська інформувала представників місцевих громад щодо готовності до можливого проходження паводку на території району.
Про заходи протипаводкового періоду інформував начальник Жидачівської дільниці Жидачівського управління водного господарства Роман Максимов.

Детальніше...

Пам’ятка щодо дій населення під час проходження повені та паводку

При загрозі повені або паводка уважно слухайте по радіо й телебаченню інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій, не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв'язку з вами. Зберігайте спокій, попередьте сусідів, надайте допомогу інва­лідам, дітям і людям похилого віку.  Дізнайтеся в місцевих органах державної влади й місцевого само­врядування про місце збору жителів для евакуації й готуйтеся до неї.

         Дії у випадку загрози та виникнення повені, паводка:

  1. Підготуйте документи, одяг, найбільш необхідні речі, запас продуктів харчування на декілька днів, медикаменти. Складіть усе у валізу. Документи зберігайте у водонепроникному пакеті.
  2. Від'єднайте всі споживачі електричного струму від електромережі, вимкніть газ.
  3. Якщо у вашому будинку є сантехнічне обладнання, по можли­вості відключіть його від системи загального користування, особливо туалет, щоб попередити потрапляння стічної води в будинок і фун­дамент.
  4.  Попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку.
  5.  Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування місце збору мешканців для евакуації та готуйтеся до неї.

    Детальніше...

Водогосподарська ситуація на річках на території Жидачівського та Миколаївського районів станом на 3 червня 2020 р.

01 - 02 червня 2020 року на річках зони діяльності Жидачівського управління водного господарства спостерігалось формування дощового паводку з підйомом рівнів води.

Максимальні рівні води на річках сформувались 2 червня 2020 року.

Станом на 15 год. 3 червня 2020 року на річках басейну Дністра рівні води стабілізувались і спостерігається поступовий спад рівнів води.

- р. Дністер с. Заліски - рівень води 430 см (-110 см за добу) ;

- р. Дністер с. Розвадів - рівень води 424 см (-8 см за добу);

- р. Стрий м. Жидачів - рівень води 156 см (-68 см за добу);

- р. Свіча  с. Мельничі - рівень води 130 см (-100 см за добу)

На даний момент загрози затоплення населених пунктів та с/г угідь немає.

Для перекачування надлишкових вод продовжує працювати Щирецька насосна станція в с.Устя Миколаївського району.

З метою попередження затоплень та зменшення наслідків проходження паводку в ЖидачівськомуУВГ встановлено посилене чергування, підготовлено аварійні бригади працівників, постійно проводився моніторинг ситуації за рівнями води в річках.