ЗАГАЛЬНА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ

 

10 грудня 1948 р. у Парижі було прийнято Загальну декларацію прав людини, яка істотно поповнила скарбницю людської  цивілізації,  звеличила собою  людство  і  певною  мірою захистила  його.  Це  перший  в  історії  міжнародних  відносин  акт,  в  якому проголошено широке коло основних прав і свобод людини. З того часу дата  прийняття Загальної декларації прав людини щорічно відзначається у всьому світі як День прав людини.

Загальна декларація прав людини є продуктом повоєнних роздумів, надій і сподівань людства. Питання щодо необхідності розробки декларації прав людини було порушено США під час роботи над Статутом Організації Об’єднаних Націй у 1943-1945 році. Саме в цей період проблема створення механізму міжнародного захисту в області прав людини була дуже актуальною, причини цього згодом було сформульовано в Преамбулі Загальної декларації прав людини.

Підготовка Загальної декларації прав людини відбувалася в умовах складної дипломатичної боротьби, а її ухвалення було результатом розгляду і погодження різних поглядів і точок зору. Виявлялось це у тому, що західні держави орієнтувалися на Французьку декларацію прав людини і громадянина 1789 р., Конституцію США 1787 р. та інші документи, що проголошують природний характер прав і свобод людини, які належать кожному з часу його народження.

Детальніше...

💦5-7 листопада проходила Міжнародна спеціалізована виставка - AQUA Ukraine – 2019

Начальник Жидачівського УВГ Орест Білас прийняв участь у XVII Міжнародній спеціалізованій виставці “AQUA UKRAINE-2019”.

💧Міжнародна🌏 спеціалізована виставка «AQUA 🇺🇦UKRAINE 2019» демонструє сучасні технології та обладнання, новітні розробки, необхідні для насичення вітчизняного ринку 👍найкращими пропозиціями в сфері водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, енергозбереження тощо.

У ЖИДАЧІВСЬКІЙ РДА ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ РОЗЧИСТКИ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РУСЛА РІЧКИ СТРИЙ БІЛЯ С. ПОКРІВЦІ

29 жовтня, керівник апарату, т.в.о. голови Жидачівської райдержадміністрації Світлана Самсонова провела робочу нараду з обговорення питань проведення розчистки та регулювання русла річки Стрий біля с. Покрівці (від межі із Стрийським районом і нижче по течії на території Гніздичівської ОТГ Жидачівського району).

Робоча зустріч відбулася за участю представників Жидачівського управління водного господарства, юридичного відділу апарату РДА та виконавців робіт.

Було обговорено питання завершення всіх підготовчих процедур, зокрема, укладення договору із виконавцем робіт з розчистки та регулювання р. Стрий.