Проведення конкурсу "Барви Дністра" 2018 року

У 2009 році у м. Одеса вперше пройшов конкурс «Барви Дністра». Результати конкурсу були настільки вражаючими, що організатори прийняли рішення зробити конкурс «Барви Дністра» щорічним та міжнародним. З 2010 року оргкомітет конкурсу переданий до Львівських облводресурсів.

 У 2018 році конкурс триватиме з 22 березня по 22 вересня.

Тематика конкурсу: Роботи конкурсу мають показувати природну красу та ландшафтне різноманіття басейну Дністра. Висвітлювати актуальні проблеми збереження Дністра, зображати позитивну практику  використання природних ресурсів басейну.

Детальніше...

26.05.2018 відбулось святкування Міжнародного дня Дністра. Свято проходило під гаслом «Дністер - перлина заповідних територій».

25 квітня 2017 року з виконання угоди між урядом України та урядом республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод Дністра було прийнято рішення про проведення спільного заходу Міжнародного дня Дністра в останню неділю травня починаючи з 2018 року.

         Почесне право провести перше святкування Міжнародного дня Дністра отримав давній Галич. І свідченням цієї історичної події було відкриття пам’ятного знаку на березі Дністра.

         Свято проходило за сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України, Держводагентства України , Дністровського БУВР, ОБСЄ, GEF, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської обласної ради, Галицької районної державної адміністрації, Галицької районної ради, Галицької міської ради та ін.

Детальніше...

Інформація за місяць ( квітень 2018 року)

Інформація

за місяць (  квітень  2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

  1. Метеорологічна обстановка

       В метеорологічному відношенні перша декада квітня характеризувалася хмарною, прохолодною погодою з температурою до -1 - +5°С вночі та до +8 - +20°С вдень, спостерігалися помірні опади у вигляді дощу протягом  01.04. та 06.04.

       В другій декаді місяця була в основному була хмарна з проясненням  погода, без опадів, з більш високою температурою повітря  від  +8° до +11°С вночі, та +18° +23°С вдень, спостерігалися пориви сильного вітру.

        Третя декада місяця характеризувався малохмарною та сонячною погодою, високою температурою повітря вдень до  +18° +25°С та вночі  від  +8° до +12°С, протягом 26.04 спостерігався дрібний короткочасний дощ.

Детальніше...