2018 рік оголошено в Україні роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

   Указом Президента України від 14 листопада 2017 року № 361/2017 оголошено в Україні 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».
    З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості українців і рівня їх знань щодо прав, гарантованих їм Конституцією і законами України у різних сферах життя, та на виконання Указу Президента Держводагентством було розроблено відповідний План заходів.
  Крім того, в Україні стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я маю право!». Освітня місія якого - поширення соціальної реклами, яка спрямована на досягнення суспільно-корисних цілей: утвердження правових знань заради європейських стандартів життя кожного українця.
    Більше інформації про проект «Я маю право!» - на сайті pravo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги).

31.01.2018 року - у Миколаївській РДА відбулось підведення підсумків та засідання комісії ТЕБ і НС

31 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Я.Лукомського  відбулося засідання по підведенню підсумків виконання плану основних заходів цивільного захисту Миколаївського району та аналізу роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за 2017 рік.

Під час засідання заслухали звіт по виконанню плану основних заходів ЦЗ та підведено підсумки  роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за 2017 рік  та визначили завдання на 2018 рік.

Завідувач сектору цивільного захисту Б.Більський довів до відома членів комісії керівні документи, функціональні обов’язки членів комісії та уточнив порядок їх оповіщення і збору.

Обговорили та затвердили  план роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на 2018 рік (доповідав Б.Більський).

Про готовність сил цивільного захисту району, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році доповіли начальник дільниці №2 Жидачівського УВГ Оприск І.Ю. та  в.о.начальника  РС ГУ ДСНС у Львівській обл. Якимець В.В.

Підсумовуючи засідання, голова комісії Ярослав Лукомський звернув увагу на необхідність злагодженої і скоординованої роботи всіх служб і ланок органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, служб цивільного захисту району та залучення громадськості.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Інформація за місяць ( січень 2018 року)

Інформація

за місяць (  січень 2018 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

 1. Метеорологічна обстановка

  В метеорологічному відношенні протягом місяця  була переважно хмарна з проясненням погода.

  В першій декаді місяця протягом 07-08 січня спостерігалися опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Температура повітря коливалася від  -2° - +7°С вночі до +3 - +12°С  вдень.

  Протягом другої декади місяця переважно була морозна погода до -7°С вдень та -12°С вночі. Протягом 11,12,13, 21-22 січня   спостерігалися опади у вигляді снігу та мокрого снігу.

  В третій декаді 29-30 січня йшов невеликий короткочасний дощ, спостерігалися пориви сильного вітру. Температура повітря коливалася  від  -7° - +6°С вночі до -3 - +9°С  вдень.

  Детальніше...

Інформація за місяць ( грудень 2017 року)

Інформація

за місяць (  грудень 2017 року)

про гідрометеорологічну та гідрологічну ситуацію на водних об’єктах

та про надзвичайні ситуації техногенного чи природного походження

на території зони діяльності Жидачівського УВГ

 1. Метеорологічна обстановка

        В метеорологічному відношенні протягом першої декади грудня була переважно хмарна погода, спостерігався  часом дощ, мокрий сніг, сніг, пориви вітру. Температура повітря  вночі від  -2° до +1° тепла, вдень -1 - +50 тепла

        Протягом другої декади місяця була хмарна погода, спостерігалися місцями короткочасні дощі, мокрий сніг та сніг, помірний вітер. Температура повітря вдень була від -3оС до +12оС та вночі від    -3оС до +12оС.

        В  третій декаді місяця була хмарна з проясненням погода, протягом 23 – 24  грудня йшли невеликі короткочасні дощі. Температура повітря вночі від -1°  до  +2° тепла, вдень +1 – +3° тепла. 

 1. Гідрологічна обстановка

Протягом грудня внаслідок потепління, випадання дощів та танення снігу спостерігався ріст рівнів води на річках Дністер, Стрий, Свіча. Підняття рівнів води відбувалося  в три етапи:

 • 14 грудня рівні води досягли максимумів і складали:

- Дністер (с. Заліски)

500 см.

14.12.2017р

8 год.

 - Стрий   (м.Жидачів)

240 см.

14.12.2017р.

8 год.

 -  Свіча  (с. Мельничі)

170 см.

13.12.2017р

15 год.

- Дністер (с. Розвадів)

450 см.

14.12.2017р.

15 год.

Детальніше...