НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ «БАРВИ ДНІСТРА – 2018»

15 березня 2019 року в Одеському регіональному інституті державного управління відбулося нагородження переможців десятого Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра-2018».
На нагороджені були присутні голова держводагентства України Ірина Овчаренко, представники держаних і громадських організацій України і Молдови, в тому числі БУВР Західного Бугу та Сяну і департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Під час заходу були нагороджені 87 переможців, в тому числі 2 конкурсанти з                       м. Миколаїв Львівської області за активною участю їхнього керівника – вчителя художнього класу Миколаївської школи мистецтв – Федорів Роми Ярославівни:

Гладьо Ірина (І місце, номінація еко-агітаційний плакат);

Шевчук Марія (ІІI місце, номінація малюнок виготовлений з природних та ужиткових матеріалів);

Конкурс спрямований на залучення учнівської та студентської молоді, громадськості, збереження екосистеми Дністра, що є запорукою пом'якшення наслідків зміни клімату.
Пріоритетний напрямок конкурсу - міжнародна співпраця та участь територіальних громад у вирішенні екологічних питань!
Девіз конкурсу: «Думай глобально - дій локально!».
Особливістю конкурсу є те, що він відображає співпрацю між Молдовою та Україною заради збереження Дністра, та наглядно демонструє одну із фундаментальних вимог Європейського союзу до водної політики - дотримання басейнового принципу в управлінні водними ресурсами.