НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ «БАРВИ ДНІСТРА – 2018»

15 березня 2019 року в Одеському регіональному інституті державного управління відбулося нагородження переможців десятого Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра-2018».
На нагороджені були присутні голова держводагентства України Ірина Овчаренко, представники держаних і громадських організацій України і Молдови, в тому числі БУВР Західного Бугу та Сяну і департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Під час заходу були нагороджені 87 переможців, в тому числі 2 конкурсанти з                       м. Миколаїв Львівської області за активною участю їхнього керівника – вчителя художнього класу Миколаївської школи мистецтв – Федорів Роми Ярославівни:

Гладьо Ірина (І місце, номінація еко-агітаційний плакат);

Шевчук Марія (ІІI місце, номінація малюнок виготовлений з природних та ужиткових матеріалів);

Конкурс спрямований на залучення учнівської та студентської молоді, громадськості, збереження екосистеми Дністра, що є запорукою пом'якшення наслідків зміни клімату.
Пріоритетний напрямок конкурсу - міжнародна співпраця та участь територіальних громад у вирішенні екологічних питань!
Девіз конкурсу: «Думай глобально - дій локально!».
Особливістю конкурсу є те, що він відображає співпрацю між Молдовою та Україною заради збереження Дністра, та наглядно демонструє одну із фундаментальних вимог Європейського союзу до водної політики - дотримання басейнового принципу в управлінні водними ресурсами.

Проведення конкурсу "Барви Дністра" 2018 року

У 2009 році у м. Одеса вперше пройшов конкурс «Барви Дністра». Результати конкурсу були настільки вражаючими, що організатори прийняли рішення зробити конкурс «Барви Дністра» щорічним та міжнародним. З 2010 року оргкомітет конкурсу переданий до Львівських облводресурсів.

 У 2018 році конкурс триватиме з 22 березня по 22 вересня.

Тематика конкурсу: Роботи конкурсу мають показувати природну красу та ландшафтне різноманіття басейну Дністра. Висвітлювати актуальні проблеми збереження Дністра, зображати позитивну практику  використання природних ресурсів басейну.

Детальніше...

Результати басейнового конкурсу «Барви Дністра 2017 року»

В 2017 році конкурс ”Барви Дністра” тривав з 22 березня по 22 вересня. Цей конкурс спрямований на залучення учнівської та студентської молоді та громадськості до заходів, спрямованих на збереження, відновлення та раціональне використання водних ресурсів, виховання дбайливого та ощадливого ставлення до природи рідного краю, висвітлення актуальних проблем стану водних ресурсів, його реального впливу на здоров’я людей.

Детальніше...

Результати басейнового конкурсу «Барви Дністра 2016 рік»

     Конкурс «Барви Дністра» є актуальним та затребуваним для небайдужих до природи рідного краю дітей, молоді,  їх наставників, та деякої частини населення.

     Завдяки дружній співпраці державних і громадських організацій України, Молдови (вкл. Придністров’я) в 2016 році в конкурсі прийняли участь близько 300 учасників.

     28 жовтня 2016 року на засіданні конкурсної комісії у Львівському облводресурсів  було вибрано 59 переможців Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра» в номінаціях: «Малюнок»; «Фоторобота»; «Відеофільм, слайд-шоу»; «Захід з оздоровлення водних ресурсів»; «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

Детальніше...

Збір та оформлення дитячих малюнків на конкурс "Барви Дністра"

Працівниками відділу водних ресурсів Жидачівського УВГ проводився збір та оформлення дитячих малюнків на конкурс "Барви Дністра" 2016. Після чого роботи було надано до Львівського облводресурсів для визначення переможців конкурсу та нагородження їх цінними призами!