Результати басейнового конкурсу «Барви Дністра 2017 року»

В 2017 році конкурс ”Барви Дністра” тривав з 22 березня по 22 вересня. Цей конкурс спрямований на залучення учнівської та студентської молоді та громадськості до заходів, спрямованих на збереження, відновлення та раціональне використання водних ресурсів, виховання дбайливого та ощадливого ставлення до природи рідного краю, висвітлення актуальних проблем стану водних ресурсів, його реального впливу на здоров’я людей.

Детальніше...

Результати басейнового конкурсу «Барви Дністра 2016 рік»

     Конкурс «Барви Дністра» є актуальним та затребуваним для небайдужих до природи рідного краю дітей, молоді,  їх наставників, та деякої частини населення.

     Завдяки дружній співпраці державних і громадських організацій України, Молдови (вкл. Придністров’я) в 2016 році в конкурсі прийняли участь близько 300 учасників.

     28 жовтня 2016 року на засіданні конкурсної комісії у Львівському облводресурсів  було вибрано 59 переможців Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра» в номінаціях: «Малюнок»; «Фоторобота»; «Відеофільм, слайд-шоу»; «Захід з оздоровлення водних ресурсів»; «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

Детальніше...

Збір та оформлення дитячих малюнків на конкурс "Барви Дністра"

Працівниками відділу водних ресурсів Жидачівського УВГ проводився збір та оформлення дитячих малюнків на конкурс "Барви Дністра" 2016. Після чого роботи було надано до Львівського облводресурсів для визначення переможців конкурсу та нагородження їх цінними призами!